TMS


Począwszy od Bitcoina, a na EOS kończąc – wszystkie największe tokeny tracą w trakcie środowej sesji. Wyjątkiem jest jedynie NEM, który przełamuje niedźwiedzie odwrócenie, poruszając się pod prąd drugi dzień z rzędu.


TOP10 – NEM w czołówce tokenów kryptograficznych

Dzięki wczorajszym i dzisiejszym wzrostom, NEM (XEM) znalazł się w czołówce dziesięciu największych kryptowalut, wyprzedzając między innymi Dasha oraz Monero. Poza tym układ sił w TOP10 pozostaje bez większych zmian:

Źródło: Coinmarketcap.com

We wtorkowym podsumowaniu sesji zwracaliśmy uwagę na poziom S/R pokrywający się ze styczniowymi minimami na XEM/BTC. Jego wybicie jest warunkiem koniecznym do dalszego umocnienia kryptowaluty. Chociaż to miało miejsce w pierwszej części sesji, to obecnie niedźwiedzie spychają cenę ponownie poniżej, tworząc podażowego pin bara. Jeżeli sesja zamknie się w takiej, a nie innej formie, wtedy niewykluczone, że druga część tygodnia przyniesie deprecjację!

Źródło: Tradingview.com

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Wygrani i przegrani środowej sesji

Kolejny dzień z rzędu ciężko jest mówić o wygranych. Po godzinie 16:00 zyskuje jedynie kilkanaście z grona 100 największych tokenów. Oprócz small capów w zestawieniu tym znalazł się właśnie NEM (+3%) oraz VeChain (+2,76%).

VEN podchodzi pod opór 0,0005 (dawne wsparcie), który pełni obecnie rolę górnego ograniczenia konsolidacji i(dolne plasuje się na 0,0004). Wybicie wspomnianej strefy górą otwiera drogę do szczytów lutowych, natomiast wyjście dołem zakończy się najpewniej spadkami do minimów z początku roku:

Źródło: Tradingview.com

Po stronie czerwonej najsilniej tracą natomiast Veritaseum (16,41%), Particl (16,21%), Nexus (13,39%), Populous (11,47%) oraz Kucoin SHares (11,17%). Na długiej liście spadkowiczów ciężko zauważyć jednak większe tokeny. Takowym jest dopiero IOTA tracący 7,37% w przeciągu ostatnich 24 godzin:

Źródło: Tradingview.com

Notowania IOTA po wybiciu formacji trójkąta i jej przetestowaniu od drugiej strony, spadły również pod minima grudniowe. W tym momencie cena powoli zmierza w kierunku mierzonego zasięgu formacji, który pokrywa się z dołkami rozrysowanymi na początku listopada zeszłego roku.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Skrót najważniejszych informacji dnia – 14 marca 2018Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here