Choć wzrostowe momentum BTC wyraźnie słabnie, to jednak cały rynek kryptowalut zdołał zyskać około 6 mld USD kapitalizacji w ciągu ostatnich 24 godzin. Za część tych wzrostów odpowiada Pundi X, które wchodzi do grona pierwszej setki kryptowalut o najwyższej kapitalizacji. 


Za gwałtowny, niemal 70% wzrost wartości NPXS odpowiada ogłoszony dziś program skupu tokenów. Projekt, którego misją jest sprowadzenie korzystania z kryptowalut do poziomu trudności zakupu butelki wody przyznaje, że zainteresowanie opracowanymi rozwiązaniami płatności mobilnych poprzez urządzenia POS znacząco przekroczyło pierwotne założenia.

Całkowity skup tokenów ma objąć NPXS o wartości nawet 2000 ETH i zostanie przeprowadzony w kilku transzach. Pierwsza z nich będzie mieć miejsce już w najbliższych tygodniach i obejmie 10% docelowej kwoty. Zespół Pundi X planuje odkupić od użytkowników tokeny po cenie pomiędzy 0,0030 a 0,0036 USD. Obecna wycena NPXS to zaledwie 0,002628 USD.

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Przegląd rynku

Siacoin to jedna z popularniejszych kryptowalut, która testuje obecnie opór w rejonie 244 satoshi. Te okolice to również miejsce zniesienia 23,6 całego ruchu spadkowego rozpoczętego jeszcze na początku stycznia. Pokonanie tego rejonu może zakończyć korektę i być traktowane jako kontynuacja trendu wzrostowego.

Bitcoin wybił linię trendu spadkowego, lecz warto powstrzymać swoje bycze zapędy i poczekać do jej testu od góry. Rejon równego poziomu $7000 powinien być traktowany jako silne wsparcie

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia – 17 kwietniaSTO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułSpotkaj się z Prokopem, Zaorskim i Wenusem podczas Gali Inwestorów XM
Następny artykułWtorkowy przegląd rynków – USDJPY, USDCHF
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here