TMS


Rozpoczęty wczoraj rajd na kryptowalutach, ma się dobrze i dziś najpopularniejsze tokeny dołożyły po kilka procent do swojej nadszarpniętej nieco kapitalizacji. Tym samym udało się “dowieźć” dobry wynik do końca tygodnia, a piątek 13-ego nie okazał się pechowy dla inwestorów. Tradycyjnie zapraszamy na szczegółowe podsumowanie dnia!


1/5 wartości w górę? – W grze Ripple i IOTA

Kolejna mocna sesja na rynku kryptowalut, zielony licznik na wielu wskazuje dwucyfrowe wartości. Podczas gdy inwestorzy na innych rynkach o takiej zmienności mogą tylko pomarzyć, warty zaledwie kilkadziesiąt centów Ripple zyskuje blisko 20%. Pozostałe monety nie zostają jednak w tyle i ścisła czołówka również mocno zyskuje.

Źrródło: coinmarkecap.com

W przypadku Internet -of-Things po dynamicznej zwyżce cena dotarła w obszar nie widziany od 20 marca, tam też znajduje się opór. Mimo to IOTA nie zwalnia tempa i nadal rośnie, trudno jednak zakładać, że cena będzie rosła w nieskończoność, bez żadnej korekty. Sądząc jednak po dynamice podejścia w górę, istnieje duża szansa na powalczenie o wyższe poziomy.

IOTA wykres H4 TradingView

Wygrani i przegrani piątkowej sesji

Największe spadki notuje BitSoar -65,5% nieco mniej MavericChain -53,3%, natomiast na NANJCOIN spadek sięga 14%, co ciekawe obrót sięga tu prawie 2 milionów dolarów i jest zauważalnie wyższy od pozostałych.

Po wzrostowej stronie rynku TOKYO oraz SHIELD podwoiły swoją wartość, na trzecim miejscu polski projekt Golem z prawie 90 procentową aprecjacją, czyżby polska myśl technologiczna została dostrzeżona przez inwestorów? – zwraca uwagę wysoki wolumen.

Źródło: Coinmarketcap.com

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia – 13 kwietniaInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here