CMC Markets

Rozpoczęty wczoraj rajd na kryptowalutach, ma się dobrze i dziś najpopularniejsze tokeny dołożyły po kilka procent do swojej nadszarpniętej nieco kapitalizacji. Tym samym udało się “dowieźć” dobry wynik do końca tygodnia, a piątek 13-ego nie okazał się pechowy dla inwestorów. Tradycyjnie zapraszamy na szczegółowe podsumowanie dnia!


1/5 wartości w górę? – W grze Ripple i IOTA

Kolejna mocna sesja na rynku kryptowalut, zielony licznik na wielu wskazuje dwucyfrowe wartości. Podczas gdy inwestorzy na innych rynkach o takiej zmienności mogą tylko pomarzyć, warty zaledwie kilkadziesiąt centów Ripple zyskuje blisko 20%. Pozostałe monety nie zostają jednak w tyle i ścisła czołówka również mocno zyskuje.

Źrródło: coinmarkecap.com

W przypadku Internet -of-Things po dynamicznej zwyżce cena dotarła w obszar nie widziany od 20 marca, tam też znajduje się opór. Mimo to IOTA nie zwalnia tempa i nadal rośnie, trudno jednak zakładać, że cena będzie rosła w nieskończoność, bez żadnej korekty. Sądząc jednak po dynamice podejścia w górę, istnieje duża szansa na powalczenie o wyższe poziomy.

IOTA wykres H4 TradingView

Wygrani i przegrani piątkowej sesji

Największe spadki notuje BitSoar -65,5% nieco mniej MavericChain -53,3%, natomiast na NANJCOIN spadek sięga 14%, co ciekawe obrót sięga tu prawie 2 milionów dolarów i jest zauważalnie wyższy od pozostałych.

Po wzrostowej stronie rynku TOKYO oraz SHIELD podwoiły swoją wartość, na trzecim miejscu polski projekt Golem z prawie 90 procentową aprecjacją, czyżby polska myśl technologiczna została dostrzeżona przez inwestorów? – zwraca uwagę wysoki wolumen.

Źródło: Coinmarketcap.com

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia – 13 kwietnia

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPopołudniowy przegląd rynków – potrzeba więcej podwyżek niż prognozuje FOMC?
Następny artykułJak szybko ciąć straty? – Justin Bennett
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here