Naga MarketsNotowania kryptowalutTo był stosunkowo spokojny czwartek dla rynku kryptowalut. Zdecydowana większość głównych kryptowalut kończy go na lekkim minusie. Bitcoin stracił na wartości -0,42%, XRP również odnotowało spadek równy -0,82%, natomiast Ethereum zanotowało spadek -0,72% wśród największych i najpopularniejszych kryptowalut. Najbardziej zyskujące kryptowaluty w czwartek 25 października to Revain (+33,15%), Nexo (+20,95%) oraz ZCoin (+16,33%). Natomiast największym przegranym dzisiejszej sesji jest Electroneum (-11,40%).


Zyskuje Revain, Nexo i ZCoin, tracą Electroneum i główne kryptowaluty

W ciągu ostatnich 24 godzin cena kryptowaluty Revain wzrosła o 33,15%. Ogólnie można mówić o wzrastającej tendencji kursu, ponieważ w ciągu ubiegłych 7 dni wartość Revaina wzrosła o ponad 60%. Całkowita wartość rynkowa kryptowaluty Revain dnia 25.10.2018 w godzinach popołudniowych wynosi 71 140 128 USD, dzięki czemu znajduje się na 95 miejscu w klasyfikacji wszystkich kryptowalut. Jej obrót w ostatnich 24 godzinach wyniósł ponad 2 mln USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kryptowalutowe podsumowanie dnia – większość rynku na czerwono, najwięcej zyskuje Electroneum
coinmarketcap.com

Natomiast Electroneum odnotowało dziś największy spadek na poziomie -11,40%. Cena kryptowaluty w ciągu ostatnich 24 godzin cały czas spadała, a ciągu ubiegłych 7 dni wartość ETN zmniejszyła się o ponad 30%, więc można tu mówić o trendzie spadkowym. Całkowita wartość rynkowa kryptowaluty Electroneum dnia 25.10.2018 w godzinach popołudniowych wynosi 118 237 611 USD. dzięki czemu plasuje się na 57. miejscu wśród najbardziej cennych kryptowalut na świecie. Jej obrót w ostatnich 24 godzinach wyniósł ponad 1 mln USD.

Kryptowalutowe podsumowanie dnia – większość rynku na czerwono, najwięcej zyskuje Electroneum
coinmarketcap.com

W trakcie czwartkowej sesji, poza Electroneum najwięcej na wartości traciły kryptowaluty: Decred, Bytom, Genesis Vision i ETERNAL TOKEN.

Kryptowalutowe podsumowanie dnia – większość rynku na czerwono, najwięcej zyskuje Electroneum
coinmarketcap.com

Tether zniszczył pół miliarda tokenów USDT

tether logoOd 14 października kurs USDT zaczął spadać poniżej jednego dolara. Przypomnijmy, celem kryptowaluty jest dokładne odzwierciedlenie wartości dolara amerykańskiego. Ma to być alternatywne rozwiązanie przeznaczone dla giełd, które nie oferują dostępu do walut fiat.  W ciągu ostatnich kilku dni 680 mln USDT zostało przesłanych na portfel kontrolowany przez firmę. Wszystkie przelewy dokonano z adresu należącego do giełdy Bitfinex, która jest powiązana z Tether pod względem kierownictwa i właścicieli.

W środę Tether podjął decyzję o zniszczeniu 500 mln tokenów USDT. Jest to odpowiedź na problemy z utrzymaniem stabilnej wartości monety. W zeszły poniedziałek doszło do gwałtownego zawahania kursu USDT w związku z wątpliwościami co do dostępu Tether do usług bankowych. Wokół kryptowaluty od dawna krążą kontrowersje, ale firma stara się je rozwiązać.

Najważniejsze informacje dnia – 25 października 2018


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here