Naga MarketsOstatnia stagnacja na rynku kryptowalut trwała przez kilkanaście sesji, doprowadzając ostatecznie do testu kwietniowych minimów. Obecnie cena znowu się ustabilizowała, przesuwając się bokiem pod pułapem $6800. Dopóki Bitcoin nie wykona ruchu nad wspomniany obszar lub nie wybije nowych, lokalnych, minimów stagnacja będzie trwać w najlepsze.


TOP10 – bardzo niska zmienność wśród głównych walut

Czekający na dynamiczne odbicie ETH, XRP, czy też BCH i powrót do historycznych szczytów z pewnością nie są zadowoleni z obecnego rozwoju sytuacji, jednak korzystający z tokenów kryptograficznych podczas codziennych płatności na pewno nie narzekają na jak na razie krótkoterminową, jednak stabilizację cen.Główne monety podobnie jak Bitcoin stoją w miejscu i w przeciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin największą zmienność można było zaobserwować na Cardano, ta nie przekraczała jednak 2,5%:

Źródło: Coinmarketcap.com

Stagnacja wywołana jest między innymi zatrzymaniem ruchów na Bitcoinie. W długim terminie najstarsza z kryptowalut znajduje się co prawda w trendzie spadkowym, jednak od połowy czerwca i od momentu testu poziomu $6400, notowania przesuwają się w relatywnie wąskim, bo wynoszącym $400 kanale zmienności. Wyjście górą z obszar pozwoli przetestować czerwcowe maksima i powrócić do projekcji wyznaczających kurs w okolicach $10 tysięcy.

Źródło: Tradingview.com

Ruch w przeciwnym kierunku to natomiast ryzyko re-testu $6 tysięcy i znajdujących się $500 niżej minimów z listopada zeszłego roku.

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Przegrani i wygrani czwartkowej sesji

Strona wzrostowa znajduje się w czwartek w zdecydowanej mniejszości, niektóre z tokenów notują jednak dynamiczne ruchy. W czołówce znalazły się Centrality (57,75%), Enigma (16,83%), Basic Attention (11,35%), Nano (8,10%) oraz KuCoin Shares (7,42%). Z wymienionych dni swojej świetności za sobą ma między innymi Nano – kryptowalut w maju wyznaczyła nowe, rekordowe minima i od tego czasu regularnie się osuwa. Po silnym wypłaszczeniu w drugiej połowie miesiąca, ostatnie dwa dni przynoszą próbę jakiegokolwiek odbicia:

Źródło: Coinmarketcap.com

Po stronie spadkowej również przeważają tokeny o niskiej kapitalizacji. Oprócz WaykiChain (-19,78%), żaden inny ze setki największych nie notuje dwucyfrowej deprecjacji: Bytecoin (-5,15%), Waltonchain (-4,94%), MOAC (-4,81%) oraz Loom Network (-4,35%).

Najważniejsze informacje dnia – 21 czerwca 2018Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here