Naga MarketsZałożyciel takich gigantów rynkowych jak Tesla oraz SpaceX zasugerował na Twitterze, że może poważniej zainteresować się kryptowalutami, po miesiącach wykorzystywania jego popularności do tworzenia nieprawdziwych kont w mediach społecznościowych wyłudzających dane Internautów oferując darmowe tokeny.


„W tym momencie, chcę Ethereum, nawet jeżeli to scam”

Informacja o zainteresowaniu kryptowalutami, a konkretnie produktem Ethereum pojawiła się pod informacją o usunięciu przez Twitter kolejnych 500 kont „zaangażowanych w skoordynowaną manipulację” w tym sporej ilości próbujących wyłudzać kryptowaluty od użytkowników Twittera oferując przelanie bezpłatnie tokenów na ich konta.

W dyskusji prowadzonej pod informacją z użytkownikami Elon Musk napisał: „w tym momencie, chcę Ethereum, nawet jeżeli to scam”:

Ethereum po miesiącach spadków przykleił się do poziomu wsparcia 265,00 nie potrafiąc pokonać okrągłego pułapu 300,00. Dopiero wybicie kanału wąskiej zmienności pozwoli myśleć o silniejszej aprecjacji:

Źródło: Tradingview.com

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach

TOP10 – EOS zdecydowanym wygranym ostatniej doby

Pozytywne nastroje na rynku kryptowalutowym utrzymują się kolejną sesję z rzędu. W tym czasie najlepiej radzi sobie IOTA oraz EOS, które zyskują w przeciągu 24 godzin kolejno 9% oraz 16,70%. Na pozostałych tokenach z czołówki również dominuje kolor zielony:

Źródło: Coinpaprika.com

Wzrostowe momentum na EOS buduje się w związku z informacją dotyczącą utworzenia systemu głosowania do alokowania oszczędności, który chce zebrać niemal $200 milionów. Do tej pory udało się zgromadzić tokeny o wartości $35 milionów i są one rzekomo „nie do ruszenia”. Środki zostaną wykorzystane do finansowania przyszłych inicjatyw mających mieć wpływ na rozwój i realne korzyści dla społeczności EOS. Od strony akcji cenowej trudno mówić o poważniejszym odreagowaniu, jednak notowania wzrastają 3. sesję z rzędu i testują minima z lipca, które stanowią obecny poziom oporu. Ich wybicie otwiera drogę do 23,6% zniesienia trendu spadkowego i strefy S/R nad 9,50.

Źródło: Tradingview.com

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Wygrani i przegrani środowej sesji

29 sierpnia na rynku przeważają byki, liczba niedźwiedzi jednak zdecydowanie wzrosła. Najsilniej tracą kryptowaluty Substratum, Bytecoin, Aion, Gas oraz Nano:

Źródło: Coinpaprika.com

Po stronie zielonej na pierwszym miejscu plasuje się omawiany powyżej EOS, a oprócz niego Decentraland (14,20%), Metaverse ETP (13,98%), Komodo (10,25%) oraz świetnie radząca sobie IOTA (9,59%). Kryptowaluta drugą sesję z rzędu testuje poziom 0,80, który na początku sierpnia pełnił rolę krótkoterminowego wsparcia. Jego wybicie otwiera drogę do istotniejszego oporu (minima lipcowe):

Źródło: Tradingview.com

Najważniejsze informacje dnia – 29 sierpnia 2018Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here