Naga MarketsW momencie gdy wszystkie główne kryptowaluty wyraźnie tracą – w skali tygodnia nawet kilkadziesiąt procent – dynamiczne wzrosty na przekór podażowej fali notuje token, który w swoich założeniach miał być jedynie kryptowalutowym żartem. Mowa o Dogecoinie testującym poziomy obserwowane ostatni raz w styczniu 2018 – cyfrowa moneta od początku wrzeąni notuje dynamiczną aprecjację.


TOP20 – Doge zyskuje ponad 20%, pozostałe tokeny w dół

W przeciągu minionego tygodnia Dogecoin wypada najjaśniej na tle wszystkich altcoinów, zyskując 25% i testując we wtorek poziomy w okolicach 0,007 USD. Co ciekawe, w 2018 roku wolumen obrotu tej nietypowej waluty wypada zdecydowanie lepiej niż topowych tokenów. Przykładowo w porównaniu do Bitcoin Cash jest trzykrotnie większy, w stosunku do Dasha natomiast trzynastokrotnie.

Źródło: Tradingview.com

W ujęciu ostatniej doby spadki na głównych tokenach zdają się wyhamowywać, większość rynku nadal przesuwa się jednak po czerwonej stronie.

Źródło: Coinpaprika.com

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach

Wygrani i przegrani wtorkowej sesji

W gronie stu największych cyfrowych monet najlepiej radzi sobie Emercoin (+46,76%), kolejne aktywa notują już zaledwie kilkuprocentowe wzrosty: TenX (6,12%), MOAC (5,48%), Dentacoin (5,19%) oraz ReddCoin (4,32%).

Zdecydowana część rynku jednak porusza się po stronie spadkowej. Najsilniej tracą Cryptonex, Holo oraz Nebulas, gdzie deprecjacja kształtuje się na dwucyfrowych poziomach:

Źródło: Coinpaprika.com

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Najważniejsze informacje dnia – 11 września 2018Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here