TMS


Ostatnie 24 godziny nie były łaskawe dla inwestorów holdujących kryptowaluty, bowiem wśród największej “dziesiątki” nie ma żadnej rosnącej. W spadkach prym wiedzie Bitcoin Cash -11%, niewiele mniej traci IOTA, sam Bitcoin traci ponad 3%. Ten ostatni jednak może powrócić na szczyt (około 20 tysięcy dolarów), szybciej niż nam się wydaje – twierdzi były trader wielokrotnie dziś opisywanego JPMorgan.

Danny Masters, bo o nim mowa, uważa że mimo zeszłorocznego rajdu na nowe szczyty, Bitcoin nadal nie dostał wiatru w żagle, którego dostarczy dołączenie inwestorów instytucjonalnych.

„Należy nadal wspierać budowanie tej struktury. Duzi gracze chcą otrzymać narzędzia i rozwiązania do nich przystosowane. Potrzebujemy indeksów i sposobów mierzenia wydajności, dzięki czemu lepiej będzie można zrozumieć sentyment na rynku” – powiedział Masters.

BTCUSD dzięki TradingView

Jeśli by wierzyć prognozom ex-tradera, cena do końca roku ma potencjał na przynajmniej 150-procentowy wzrost.

Jak bumerang powraca też kwestia bezpieczeństwa użytkowników kryptowalut, nowy wirus wykorzystał pół miliona komputerów do wykopania 133 tokenów Monero. Samodzielna próba próba usunięcia malware prowadzi do uszkodzenia sprzętu komputerowego. Co ciekawe, wirus nie atakuje platform opartych na oprogramowaniu Avast i Kaspersky.

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Wygrani i przegrani piątkowej sesji

Zacznijmy od wygranych, tutaj zdecydowanie rządzą tokeny giełd Binace +18% i Huobi +9%, na kolejnych miejscach WaykiChain ze wzrostem 8%, Populous ponad 6%. Nieźle radzą sobie także Steem i Zcash.

Po drugiej stronie tabeli Mithril to największy spadek -15% oraz Polymath -12%, jednak nie są to zbyt duże coiny ich kapitalizacja nie przekracza 300 mln dolarów.

Podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia – 18 majaNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here