Naga MarketsChociaż zeszłotygodniowe pokonanie istotnego poziomu oporu przez Bitcoina miało wieszczyć próbę dalszych umocnień, to niestety rynek zawrócił po teście pułapu $8,5 tys., spychając cenę ponownie pod strefę S/R. Oznacza to, że na rynek powraca dominacja niedźwiedzi i nie można wykluczyć żadnego ze scenariuszy – nawet testu dołków poniżej $6 tys.


TOP10 – Bitcoin traci w tym tygodniu, jednak nie najmocniej

Spadki BTC w ostatnich siedmiu dniach przekładają się na prawie 8% straty wartości, w gronie największych 10 tokenów, jest to jednak jeden z „najlepszych” wyników. Dla porównania ETH traci 13%, Stellar 17%, a Cardano ponad 22%. W ujęciu dobowym spadki również sięgają kilku punktów procentowych:

Źródło: Coinpaprika.com

Najstarsza z kryptowalut osuwa się czwartą sesję z rzędu i ewidentnie przetestowała od dołu S/R w przedziale 7764-7940. Istotne wsparcie rysuje się na wysokości majowych minimów, które pokrywają się z okrągłą strefą $7 tysięcy:

Źródło: Tradingview.com

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Wygrani i przegrani czwartkowej sesji

Po zielonej stronie rynku znajduje się około 20% tokenów, a najsilniej zyskują ODEM, KickCoin, Dentacoin oraz MOAC – w czołówce ciężko doszukiwać się monet z większą kapitalizacją:

Źródło: Coinpaprika.com

Po stronie czerwonej również small capy, a pośród nich VeChain tracący prawie 14%. Oprócz niego w niechlubnym rankingu przodują Wanchain (-14,59%), ICON (-13,44%), Waltonchain (-12,62%) i Waves (-12,33%).

VEN osuwa się po równi pochyłej i obecna strefa wyznaczana przez zniesienia Fibonacciego może okazać się szansą do odbicia:

Źródło: Tradingview.com

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Najważniejsze informacje dnia – 2 sierpnia 2018Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here