TMS


Po tym jak Bitcoin wyraźnie potwierdził, że $6900 stał się nowym poziomem oporu, z którym byki podjęły nierówną walkę, obecnie Ethereum ustanawia podobny poziom na swoich notowaniach. Jest go okrągła granica $500 dolarów, pod którą poruszają się notowania w bieżącym miesiącu.


TOP10 – spadkowy krajobraz głównych tokenów

Chociaż deprecjacja w czołówce największych kryptowalut jest nieduża i zmienności daleko do standardowej dynamiki tego rynku, to ostatnie 24 godziny i tak przynoszą delikatne spadki. Najsilniej w gronie TOP10 traci IOTA:

Źródło: coinmarketcap.com

Co do sytuacji technicznej na drugiej największej kryptowalucie, którą jest ETH, niedziela rysowała podażowego pin bara pod okrągłym poziomem $500 dolarów (minima majowe). Wiele wskazuje na to, że obecnie będzie to górna bariera byczych ruchów – dopóki nie uda się jej pokonać w przewadze pozostają niedźwiedzie celujące w dołki miesięczne na 78,6% Fibo, a następnie w minima kwietniowe nad $350.

Źródło: Tradingview.com

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Wygrani i przegrani poniedziałkowej sesji

W gronie stu największych tokenów przeważa deprecjacja. Po zielonej stronie rynku znajduje się tylko kilkanaście monet, wśród których próżno szukać tych znajdujących się w ścisłe czołówce:

Źródło: Coinmarketcap.com

Po stronie spadkowej zdecydowanie tłoczniej, a najsilniej osuwają się Loom Network (-9,42%), Ethos (-7,36%), Bytecoin (-7,36%), IOTA (-6,89%) oraz aelf (-6,37%). Sympatycy IOTA z pewnością nie mają powodów do zadowolenia, gdyż token pokonuje dzisiaj kolejną strefę wsparcia zmierzając coraz wyraźniej w kierunku tegorocznych dołków wyznaczonych w kwietniu (poniżej pułapu $1):

Źródło: Tradingview.com

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia – 18 czerwca 2018Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here