TMS


Rynek kryptowalut mocnym akcentem  kończy tydzień, w pierwszej dziesiątce tokenów próżno szukać tych które tracą. Co ciekawe to altcoiny radzą sobie zdecydowanie lepiej: Ripple, BCH i EOS mogą się pochwalić dwucyfrowymi wzrostami, natomiast Bitcoin zyskuje “zaledwie” 3%.


TOP10 – IOTA wskakuje “oczko” wyżej

Po opisywanej wczoraj dobrej passie i wzroście kapitalizacji rynku do poziomów nie widzianych od miesiąca, dziś mamy kontynuacje i rynek powiększył się o kolejne 25 miliardów dolarów. Obecnie zyskuje cała 10 największych tokenów, a Ripple świeci najjaśniej.

Źródło: coinmarketcap.com

Patrząc na końcówkę tabeli, dobrze spisuje się IOTA, która ze wzrostem kilkunastu procent plasuje się na dziewiątym miejscu, to awans o jedną pozycję do góry. Do kolejnego Stellara, brakuje sporo bo blisko 2 miliardy, jednak historia pokazała nie raz, że na tym rynku wszystko jest możliwe.

Źródło:TradingView

Kurs IOTA jest już dobrze rozpędzony, od dołka Internet-of-things zyskał przeszło 100%, to za sprawą przełamania spadkowej linii trendu. Pierwszą ważniejszą przeszkodą będzie poziom 2,20, gdzie cena spędziła mnóstwo czasu w styczniu, po czym “odpadła” w dół. Jednak ważniejszym oporem będzie poziom 3 dolarów.

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Przegrani i wygrani piątkowej sesji

Tylko 8 tokenów znalazł się dziś pod kreską w top100, co również pokazuje siłę. Największy spadek ponad 10 procentowy należy do SmartCash oraz WAX, jednak te kryptowaluty ostatnio osiągały istotne stopy zwrotu, wydaje się więc że to tylko zdrowa korekta.

Źródło: coinmarketcap.com

Po drugiej stronie tabeli Bitcoin Diamond, który z 30 procentowym wzrostem przekroczył poziom 4 dolarów, niżej RChain +22% oraz tajemniczo brzmiący token o nazwie Enigma, powiększył się o blisko 19%.

Źródło: coinmarketcap.com

Najważniejsze informacje dnia – 20 kwietniaNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here