Naga MarketsKryptowalutowe lokaty to 12% zysku w skali roku. Banki oferują do... 3%Firma Gate.io wprowadziła w ciągu ostatnich lat na rynek interesujące produkty: „Margin Borrowing”, „Crypto Lending” oraz „Hold & Earn”. Pomagają one w niemal biernym zarabianiu na kryptowalutach. Do tego platforma porównała teraz produkty tego typu, które oferują różne wiodące giełdy. Jak ona sama wypada na tym tle? Sprawdźcie sami!

  • Gate.io chce pomóc klientom zarabiać na kryptowalutach w niemal bierny sposób.
  • W nowym raporcie wykazała, jak jej usługi wypadają na tle konkurencji. Wyniki są zaskakujące.

Gate.io i jej produkty

Obecnie narzędzie „Hold & Earn” zapewnia obsługę: TRX, EOS, ATOM, ALGO, XTZ, ONT, VET, SERO, NAS i DAI. Średnia roczna stopa procentowa dot. “lokat” tych kryptowalut wynosi około 11,7 proc., co jest najwyższą wartością w porównaniu z innymi giełdami gate.io

Z kolei funkcja „Lock-up & Earn” ma zastosowanie do IoTeX, BTC, ETH i EOS (możliwe są okresy “lokaty” na 30, 90 i 180 dni). Średnia roczna stopa procentowa wynosi 22,1 proc. W przypadku głównych kryptowalut na rynku (konkretnie: BTC, ETH i EOS) dostępny jest 30-dniowy okres “blokady”.

Większe zyski na Gate.io

Z kolei obecnie dzienna stopa procentowa dla produktów kryptowalutowych dostępnych na rynku waha się od 0,01 do 0,2 proc. Jednak na Gate.io dzienna stopa procentowa może sięgać właśnie tej górnej granicy, czyli właśnie 0,2 proc.

Do tego specyficzna działalność pożyczkowa na platformie odbywa się całkowicie między użytkownikami, czyli bez interwencji samej firmy jako strony trzeciej. Dzienna stopa procentowa może się zmieniać w zależności od sytuacji na rynku pożyczek i kredytów. Kredytodawcy mogą ustalać stopy procentowe zgodnie z sytuacją na rynku pożyczek, maksymalizując w ten sposób swoje zyski. gate.io

Nie namawiamy do skorzystania z usług firmy, ale warto zauważyć, że dziś kryptowalutowe lokaty stają się lepszą alternatywą od swoich bankowych odpowiedników, które nierzadko nie gwarantują już żadnego zysku.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here