Naga Marketstecra coin whitepaperO polskim projekcie TecraCoin było przez ostatni okres ciszej. Okazuje się, że startup wytrwale pracował jednak na dalszymi działaniami. Teraz wiemy już, że jego kryptowaluta pojawi na jednej z największych giełd na świecie!

  • Polski startup będzie listował swoje coiny na jednej z największych giełd krytowalut na świecie.
  • Tokeny pojawią się na platformie Hotbit w IV kwartale br.

TecraCoin na HotBit

Projekt nowym osiągnięciem pochwalił się wczoraj na swoim profilu na Facebooku.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Kryptowaluta TecraCoin (TCR) pojawi się na giełdzie kryptowalut Hotbit w IV kwartale 2020 roku. Wybraliśmy tę giełdę jako pierwszą ze względu na jej globalny zasięg i dostęp do azjatyckich rynków. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia modelu biznesowego spółki Tecra. Wdrażana platforma inwestycyjna będzie miała na celu tokenizację projektów badawczych, a według raportu World Intellectual Property Organization (WIPO), rynki takie jak Chiny, Japonia i Korea Południowa przodują w ilości patentów – mówi nam Krzysztof Bochenek, Blockchain Advisor w TecraCoin.

Jak dodaje, “według portalu CoinGecko, Hotbit Exchange jest jedną z najbardziej zaufanych giełd kryptowalut na świecie, z rankingiem “Trust Score” 9/10. Platforma inwestycyjna będzie działała na rynku regulowanym, dlatego wybór zaufanych partnerów jest kluczowy dla jej rozwoju.”

Dodajmy, że Hotbit jest jedną z 10 największych giełd na świecie pod względem dziennego wolumenu transakcji i wyprzedza największe platformy w tej dziedzinie.

Inwestycje w wynalazki

TecraCoin (TCR) to kryptowaluta, dzięki której możliwe będzie inwestowanie w projekty na platformie internetowej Tecra – skierowanej do inwentorów i inwestorów. Dzięki zastosowaniu technologii blockchain, inwestorzy będą mieli gwarancję bezpieczeństwa i transparentności ich inwestycji. Z drugiej strony, inwentorzy dostaną możliwość pozyskania kapitału na rozwój i komercjalizację swoich projektów.

Projekty listowane na platformie inwestycyjnej będą posiadały wysoki potencjał naukowy i będą nadawały się do urynkowienia. Przykładem jest żarówka grafenowa, redukująca emisję szkodliwego niebieskiego światła. W zamian, możemy korzystać z bardziej naturalnego światła, do którego przyzwyczaiła nas ewolucja. Dodatkowym atutem jest energooszczędny charakter wynalazku. Inne projekty to na przykład rower elektryczny lub gra komputerowa.

Zespół projektu składa się z ludzi od lat działających na rynku blockchain, IT i marketingu.
Dodatkowym wsparciem merytorycznym mają być osoby ze świata nauki.

Więcej o projekcie opowiadał nam rok temu Przemysław Karda. Zapis wywiadu z nim znajdziecie tutaj.

Autor poleca też: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here