Naga MarketsKryptowaluta shiba inu (SHIB) spadnie o 26%? Formacja klina na wykresieCena kryptowaluty shiba inu (SHIB) konsoliduje od rozrysowania lokalnego szczytu w dniu 7 października. Ta uspokajająca się akcja cenowa spowodowała, że cyfrowe aktywo rozrysowało na wykresie technicznym formację klina zwyżkującego, która może sugerować korektę. Zdaniem analityka FxStreet, Akasha Grimatha, jej zasięg to nawet 26% w kierunku południowym.

Shiba inu to kryptowaluta gotowa do realizacji zysków?

Kryptowaluta będąca odpowiedzią na popularność dogecoina (DOGE) w ostatnim czasie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony inwestorów generując bardzo silny wzrost o 392% w okresie od 1 do 7 października. Po osiągnięciu lokalnego szczytu na poziomie 0,00003528, SHIB wszedł w konsolidację, która ustanowiła lokalny dołek 0,0000,2186 w dniu 8 października.Wliczając ten punkt, SHIB utworzył trzy wyższe dołki i dwa wyższe szczyty. Połączenie tych swingów za pomocą linii trendu ujawnia formację klina zwyżkującego. Przewiduje ona spadek o 26%, który wylicza się poprzez dodanie odległości pomiędzy pierwszym szczytem i dołkiem swingu do punktu wybicia.

Kryptowaluta shiba inu (SHIB) spadnie o 26%? Formacja klina na wykresie
Formacja klina zwyżkującego na wykresie SHIB/USDT

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Chociaż może się to wydawać gwałtowną korektą, wsparcie na poziomie 0,00002540 będzie istotną barierą. Istnieją szanse na to, że SHIB odbije się od tego poziomu i zmniejszy straty, ale jeśli presja sprzedaży będzie nadal rosła, prawdopodobne jest ponowne podejście do poziomu 0,00002186.

Tak czy inaczej, spadek ten pozwoli posiadaczom shiba inu na akumulację lub kupno, ponieważ re-test 0,00002186 utworzy formację podwójnego dna, wskazującą na odwrócenie trendu spadkowego i kontynuację trendu wzrostowego.

Podczas gdy sytuacja wygląda niedźwiedzio, zdecydowane zamknięcie powyżej 0,00003038 będzie pierwszą oznaką słabości podaży. Jeśli kupujący SHIB będą chcieli osiągnąć wyższy poziom nad 0,00003305, to unieważni to niedźwiedzi scenariusz.

invest

W takim przypadku inwestorzy mogą oczekiwać, że cena shiba inu będzie się wspinać do strefy podaży 0,00003468-0,00003799 dol.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs korony islandzkiej złoty | jen kurs | gpw mercator | kurs akcji celon | Kurs hrywny | cdr kurs | kernel cena akcji |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here