Naga MarketsKryptowaluta NEO w 2021 roku. Co dalej z chińskim ETH?NEO, bezpośredni konkurent Ethereum i pierwsza cyfrowa waluta w Chinach, nadal przyciąga uwagę traderów i inwestorów rynku kryptowalut, ponieważ służy jako jedna z najważniejszych platform blokowych dla rozwoju smart kontraktów i dApps.

  • Smart kontrakty są uważane za kolejną wielką rzecz z której mogą korzystać przedsiębiorstwa i odnaleźć w niej rzeczywiste zastosowania.
  • Neo, które do czerwca 2017 roku nosiło nazwę AntShares jest stosunkowo nową kryptowalutą, która z impetem weszła na rynek kryptograficzny i zapewniła sobie miejsce w pierwszej dwudziestce światowych kryptowalut.
  • Co dalej z “chińskim Ethereum” Zobacz najnowsze wiadomości  dotyczące tego projektu i zdecyduj, czy nadszedł czas, aby zainwestować w Neo.

Czy Neo to dobra inwestycja na 2021 rok?

Przewidywanie cen Neo często bazuje na tym, że moneta ta jest przeznaczona do budowania gospodarki przyszłości. Twórcy Neo odeszli od tradycyjnych algorytmów weryfikacji poprawności działania i sprawdzania poprawności działania, skupiając się na rozwiązaniu problemu bizantyjskich generałów. Został on zoptymalizowany w celu zmniejszenia podatności sieci na uszkodzenia oraz zwiększenia szybkości i skalowalności transakcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kryptowaluta NEO jest jedną z najbardziej pożądanych w 2020 roku. Cena wahała się w przedziale szerokim przedziale od 3,93 USD do 25,86 USD w ciągu roku.

Kryptowaluta Neo osiągnęła we wrześniu nowy rekord notowań na poziomie 25,86 dolarów, po tym jak w ciągu zaledwie jednego tygodnia wzrosła o 30 procent. Podczas gdy większość innych kryptowalut szukała stabilności, Neo osiągnął swój dwuletni poziom.

Cena Neo rozpoczęła rok na plusie i 15 lutego wzrosła do 17,8 USD. Później, podczas krachu w połowie marca, kurs spadł gwałtownie do poziomu 3,93 USD i wykorzystał ten poziom jako nowy punkt wyjścia do stałego wzrostu.

Capital.com
Capital.com - skorzystaj z rozwiązań sztucznej inteligencji do analizowania Twojego tradingu! SPRAWDŹ NAS

Stabilny wzrost aż do poziomu oporu w wysokości 24 USD  jeszcze bardziej utwierdził wielu inwestorów w przekonaniu, że jest to właściwy czas na inwestowanie w Neo. Chociaż krypto waluta przez długi czas nie zdołała utrzymać tych wysokich wartości, spadając 7 października do 15 dolarów, to 13 października 2020 roku szybko wróciła do poziomu 17,9 dolarów.

Prognoza cen Neo na resztę roku 2020 wydaje się dość optymistyczna, ponieważ wiele źródeł analitycznych podziela pro-wzrostowe opinie na temat jej wyników do końca roku. Dobrym przykładem jest Walletinvestor.com, znany ze swoich konserwatywnych prognoz, sugeruje, że cena Neo w 2021 r. osiągnie 18,5 USD, co stanowi wzrost o 3% w stosunku do ostatniej ceny 17,9 USD – co jest dość umiarkowaną prongozą.

Jednak ci sami analitycy uważają, że inwestycja w Neo może być opłacalną inwestycją długoterminową, ponieważ cena Neo osiągnie poziom 26 dolarów do 2025 roku.

Inne podmioty analityczne również wyrażają dość optymistyczne prognozy cen Neo na 2021 rok. Według agencji Trading Beasts, w latach 2021-2023 cena Neo będzie się wahać między 18 a 22 USD. Prognoza cen Neo firmy Coinliker przewiduje roczny dziesięciokrotny wzrost ceny kryptowaluty. Firma spodziewa się ponad 4 000 procent wzrostu ceny Neo, przy czym cena ma osiągnąć poziom 300 dolarów w ciągu pięciu lat.

Pełna treść artykułu dostępna jest na stronie Capital.com

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZłoto osiągnie poziom 5 tysięcy dolarów, uważają analitycy
Następny artykułDolar może stracić 10% w 12 m-cy. Czy kurs EUR/USD osiągnie 1,34?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here