Naga MarketsDash, trzynasta kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, rozpoczęła współpracę z Kripto Mobile. Firmy mają pracować na nową linią smartfonów obsługujących cyfrowe waluty. Urządzenia będą miały wbudowane portfele kryptowalutowe.


Smartfony mają być sprzedawane na terenie Ameryki Łacińskiej. Według Luis Sosa, współzałożyciela Kripto Mobile, ta współpraca to szansa dla Dash jako kryptowaluty, która może trafić do realnego użytku (a nie jak spora część walut wirtualnych, które funkcjonują tylko na giełdach). Ma to zagwarantować fabryczne zainstalowanie telefonach portfeli dla walut cyfrowych. Partnerstwo oficjalnie zawiązano 25 sierpnia na konferencji Dash w Wenezueli.

„Obserwujemy niesamowity okres przejściowy w Ameryce Łacińskiej wraz z tymi, którzy nie używają kont bankowych lub po prostu nie chcą korzystać z tradycyjnego systemu bankowego. Połączenie naszych dostępnych, niedrogich telefonów z funkcjami transakcyjnymi InstantSend i niskimi opłatami Dash zapewni niezliczone korzyści dla tych społeczności. A dzięki dodaniu Bitrefill i innych aplikacji, takich jak portfel Dash, po prostu nie ma prostszego sposobu na rozpoczęcie korzystania z kryptowalut w życiu codziennym” – mówi Luis Sosa, współzałożyciel Kripto Mobile

Hossa dla Dasha, nowa era dla kryptowalut?

Po ogłoszeniu newsa w przeciągu 2 dni kryptowaluta zyskała na wartości aż 40 dolarów.

„Już po wyjęciu z pudełka, nawet użytkownicy, którzy nigdy nie wchodzili w interakcje z kryptowalutami, mają wszystko czego potrzebują, a dzięki ścisłej współpracy ze społecznością Dash i Dash Help Me, nowi użytkownicy otrzymają niezbędne wsparcie. Kluczowym elementem przejścia do głównego nurtu jest potrzeba usunięcia sporów, które istnieją w dzisiejszym świecie kryptowalut. Zmienimy to za pomocą telefonów KRIP” – mówi współzałożyciel Kripto Mobile.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here