Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum Classic

Alternatywny łańcuch Ethereum – ETC bo o nim mowa, znajduje się w top 10 pod względem kapitalizacji. Na początku tygodnia walor wysforował się, pokonując poziom ostatniego szczytu w okolicy 14$ (ETCUSD), od tamtej pory kupujący utrzymują ceny przy maksimach, co należy zaliczyć na plus.

Dodatkowo poziom 13,25 bardzo dobrze oddziela strefy zakupu i sprzedaży, warto obserwować reakcję ceny po dotarciu tam. Obecnie widoczna jest pewna konsolidacja i formacja Price Action – Inside bara. Starszy brat – Ethereum pozostaje niewrażliwy na ostatnie wzrosty ETC.

ETCUSD D1

Bitcoin Cash

Inna waluta głównego nurtu a mianowicie Bitcoin Cash, również powstała w wyniku podziału łańcucha bloków, ma się dziś całkiem nieźle i rośnie o ponad 2%. Zajmuje trzecie miejsce pod względem kapitalizacji (za coinmarketcap.com).

Spoglądając na wykres H4 dostrzegam formujący się trójkąt, miejsce na dalsze odbijanie się pomiędzy liniami kończy się. Ciekawą strefą wsparcia jest okolica 0,810-0,834 z 29 października i 2 listopada; gdzie znajduje się także punkt D formacji harmonicznej Gartleya.

BCCUSD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here