Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Zmienność na głównej kryptowalucie pozostawia wiele do życzenia, za nami kolejny tydzień walki w wąskim zakresie wahań. Kupujący nie mogą “przepchnąć” bitcoina powyżej 50-61,8% zniesienia ostatniej dużej spadkowej świecy tygodniowej. Taki stan trwa już trzeci tydzień, dłuższe przebywanie w tej strefie może zachęcić niedźwiedzie do śmielszych ataków. Takim triggerem byłoby pokonanie ostatniego low świecy, wówczas celem dla spadków byłby punkt D formacji harmonicznej, opisywany w poprzednim tygodniu. W alternatywnym scenariuszu, jeśli obecnie byłaby to baza pod ruch w górę, to dość szybko możemy zobaczyć poziom 8 tyś dolarów.

Ripple

W przypadku tokena XRP sytuacja jest dużo bardziej dynamiczna, po wcześniejszej świecy z długim dolnym cieniem, wydawać by się mogło że kupujący pójdą za ciosem. Tak się jednak nie stało i obserwujemy spadkową tygodniówkę, co ważne w zakresie świecy poprzedniej – taki układ tworzy Inside Bar. W ramach odreagowania kupujący mogą pokusić się o przetestowanie 0,57; jednak dopiero wyjście nad 0,620 będzie stanowiło istotny argument. Utrata 0,42 USD może być kłopotliwa dla byków. Oscylatory w pozycji neutralnej.

Zobacz też: Kryptowaluty na weekend – Futuro

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

TRON

Ponad 20-procentowe wzmocnienie można było zaobserwować w ostatnim tygodniu na walorach TRONa, choć duża część przypadła na niedzielną sesję. Wymowa tego ostatniego zrywu popytu jest jak najbardziej pozytywna, ponieważ doszło tu do przebicia linii tendencji spadkowej, kurs znalazł się najwyżej od sierpnia br. Z technicznego punktu widzenia, kupujący powinni pokusić się o test 0,03110 USD czyli poziom korekty overbalance, natomiast wsparcie to połowa tygodniówki 0,0250. Warto obserwować ten token, gdyż przy większym odreagowaniu na rynku kryptowalut, ten może stać się kandydatem do dwucyfrowych stóp zwrotu.

TRON

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here