Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 450 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Poprzedni tydzień zakończył się wzrostem głównej kryptowaluty, notowania dotarły na chwilę do poziomu 10 tyś dolarów. Zamknięcie wypadło jednak nieco niżej i w dalszym ciągu kurs przebywa w pasie pomiędzy 50 a 61,8% zniesienia. Dopiero znaczące wyjście powyżej 10 tyś pozwoli dalej myśleć o wzrostach, pierwsze wsparcie przy 8850 dolarów.

BTCUSD W1

Ethereum

Lepiej wygląda sytuacja na ETH, który nie zwalnia tempa i podobnie jak jego mniejszy brat ETC, zyskuje już piąty tydzień z rzędu, dodając tym samym kolejne 15% wzrostu. Byki zapunktowały w ubiegły czwartek wybijając się powyżej granicy 750 dolarów, dlatego ewentualna korekta nie powinna być tutaj zbyt głęboka. Pierwsze wsparcie w okolicy 630-600 dolarów.

Ethereum, W1

Lisk

Spośród popularnych kryptowalut, nieco słabiej zachowuje się Lisk, gdzie to wzrostowe odreagowanie było najmniejsze. Ostatnia świeca tygodniowa, mimo że zielona pokazała wyraźny górny cień, który skutecznie odstrasza kupujących już na poniedziałkowej sesji. Zyski dość szybko zaczynają tu topnieć a kurs już zabiera się za testowanie linii trendu wzrostowego (lepiej widoczna w interwale dziennym). Dość szeroka strefa oporu 17-20 dolarów, wsparcie w okolicy 8 dolarów za token.

Lisk, W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułStrategia EMA10/20 – Odliczam do otwarcia shortów na EURPLN
Następny artykułStrategia TDiS: Sygnał sprzedaży na AUDCAD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here