Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Od ostatniego przeglądu kryptowalut przed tygodniem z kapitalizacji bitcoina odpłynęło 70 miliardów dolarów i za jedną jednostkę przyjdzie nam dziś zapłacić poniżej 8000 dolarów. Postanowiłam sprawdzić wykres tygodniowy w skali logarytmicznej gdzie wyraźnie widać linię trendu wzrostowego pociągniętą od marcowego dołka ub. roku, dodatkowo znajdujemy się blisko listopadowej bazy.

Bitcoin W1

Ethereum

Również na Ethereum widać spadek kursu, poprzedni tydzień przecenił jedną jednostkę ETH o ponad 30 procent. Do poziomów z listopada (jak w przypadku Bitcoina) jeszcze jednak daleko. Tymczasem kurs mierzy się ze zniesieniem fibonacciego 61,8% pociągniętego od początku impulsu, minima z grudnia zostały jak dotąd tylko naruszone.

Ethereum W1

Ripple

Trzeci, Ripple w poprzednim tygodniu stracił najwięcej bo aż 40 procent, tu również postanowiłem przyjrzeć się wykresowi w skali logarytmicznej. Większa część impulsu wzrostowego w grudniu została zniesiona i wydaje się, że na celowniku jest ostatni potwierdzony szczyt czyli 0,45$.

Ripple W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWeź udział w warsztatach Krypto Księgowość i dowiedz się jak rozliczać kryptowaluty
Następny artykułBittrex wznowi rejestrację nowych użytkowników
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here