Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Krypowaluta zakończyła poprzedni tydzień spadkiem o ponad 3,0% co wiązało się z pogłębieniem minimów. Sekwencja coraz niżej położonych świec jest kontynuowana, dlatego prognozy będą tu negatywne dla posiadaczy długich pozycji. Ponadto spadki zaczynają przyspieszać, dwa tygodnie temu było to tylko -0,1%. Obecnie za jednego bitcoina przyjdzie nam zapłacić ok 3410 dolarów a najbliższe wsparcie to poziom 3190 USD (niżej już tylko okrągłe 3k). Tam upatrywałbym dopiero okazji do poszukania podwójnego dna, póki co karty rozdają niedźwiedzie. Widoczna poprawa dopiero po zamknięciu świecy W1 ponad 3600 dol, wówczas moglibyśmy zobaczyć trigger do wzrostów.

bitcoin weekly

Bitcoin Cash

Podobnie wygląda sytuacja na piątym w tabeli coinmarketcap Bitcoinem Cash, kurs zbliża się do grudniowych minimów. Choć może to zbyt duże słowo, kurs raczej jest zahibernowany wokół 120 dolarów od kilku tygodni. Niemniej jednak taki styl handlu doprowadził do wybicia ponad linię trendu spadkowego pociągniętej od ekstremum z kwietnia 2018. Jak dotąd brak inicjatywy z obu stron a to może wkrótce się skończyć, impuls pomógłby rozruszać handel. Więcej do zyskania mają tu kupujący – cel nawet 400 USD z ciasnym SL poniżej ostatniego dołka.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

bitcoin cash weekly

Binance Coin

Zgoła inny układ kresek kształtuje się na wykresie tygodniowym BNB, gdzie kupujący walczą o pokonanie linii trendu spadkowego. Mimo ataku podaży ostatnia świeca W1 ma dolny knot (pokazuje on przegraną stronę). Ten tydzień rozpoczął się dla kursu łaskawie, za jeden token przyjdzie nam już zapłacić ponad 7 dolarów. Gdyby bykom udało się kontynuować ten ruch w górę możemy niebawem zobaczyć okolicę 9 dolarów. Niemniej jednak obecny układ wzrostowy przypomina flagę, trak więc utrata 6 USD w cenach zamknięcia może spowodować zawahanie popytu. Wówczas będę szukał okazji do kontynuacji średnioterminowego trendu spadkowego.

binance weekly

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here