Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Kolejna bardzo mocna świeca tygodniowa, kurs nie poddał się w okolicy okrągłego poziomu 10 tyś.$. Mało tego, odległość 1000$ dolarów pokonał w ciągu jednego dnia. A zatem wzrostowa fala jest już dłuższa od poprzedniej jeśli chodzi o zasięg ale krótsza o niemal połowę w ujęciu czasu. Ciekawym oporem wydaje się 12k $, gdzie przebiega zewnętrzne zniesienie 261,8% ostatniej korekty.

Bitcoin W1 TradingView

Ethereum

W przypadku tego tokena, kurs w poprzednim tygodniu odpoczywał, z jednej strony kupującym nie udało się domknąć tygodnia powyżej 500$, z drugiej jednak plusem jest obrona połowy długości całego ruchu poprzedzającego. Powstała świeca na “wysokich nogach”. Od dołu broni zatem poziom 400$, zaś tak naprawdę testem dla kupujących będzie strefa 500-520$.

Ethereum W1 TradingView

Litecoin

Również na litecoin mieliśmy do czynienia z wzrostami, dodatkowo udało się przebić ATH z sierpnia bieżącego roku, wygląda na to że kapitał przepływa od bitcoina przez ethereum do litecoina. Po ataku na maksima doszło do próby zrzucenia rynku do niemal 70$, jednak już następnego dnia spadki zostały zażegnane.

Litecoin W1 TradingViewtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG 20 pod kluczowym wsparciem
Następny artykułBitcoin po $14000? Znany trader wypowiada się o BTC
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here