Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Bitcoin wykonał w ostatnim tygodniu odbicie o 6 procent, to niewiele biorąc pod uwagę poprzednią czerwoną świecę. Kurs póki co nie wrócił powyżej 8 tys dolarów, a znacząca poprawa mogłaby nadejść po pokonaniu 8600 w górę. Od dołu wspiera linia trendu wzrostowego, której ewentualna utrata spowodowałaby zejście nawet w rejon 5 tyś. do punktu D – formacji harmonicznej.

Bitcoin, W1

IOTA

Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja na IOT, która wzrosła w ubiegłym tygodniu o ponad 20% i okupuje 9. miejsce na liście największych kryptowalut Coinmarketcap. Wyjście powyżej 1.85 przerwało negatywną sekwencję świec spadkowych, podaży udało się jednak zaakcentować górny cień w rejonie 2 dolarów za token. Z tym poziomem winien mierzyć się kurs w tygodniu, ponieważ dosyć blisko przebiega linia trendu spadkowego, która to broni dostępu do wyższych poziomów tj. 2,7$ oraz 3,5$.

IOTA, W1

EOS

Dobry tydzień ma za sobą również EOS zbudowany na blockchain Ethereum, który nie dawno przeszedł na własną sieć (mainnet), to rozgrzewało inwestorów w pierwszych dniach gorącego czerwca. Kurs urósł ponad 15% i również zakończył negatywną sekwencję świec z coraz to niższymi maxami cen. Krótka acz burzliwa historia cen wskazuje na mocne impulsy w górę, także z mocnymi lecz dłuższymi w czasie korektami. W przypadku pozytywnego scenariusza cena nie powinna już powrócić poniżej 10 dolarów.

EOS, W1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStrategia EMA10/20 – long na GBPCAD
Następny artykułPoniedziałkowy przegląd rynków – AUDUSD, NZDUSD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here