Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 450 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Czwarty tydzień wzrostów z rzędu na największej kryptowalucie, ostatnia świeca to kolejne 7% do kapitalizacji, która przekracza już 150 mld. Bitcoin odrobił nieco ponad połowę marcowych spadków i znalazł się w bardzo silnej strefie oporu między 50% a 61,8% zniesienia. Zamknięcie tygodnia powyżej 10 tyś dolarów będzie tu bardzo silnym sygnałem kontynuacji, natomiast utrata 8650 dol. zwiększy presję na spadek.

Bitcoin W1

Ethereum

Tempa nie zwalnia również ETH, wzrost w ubiegłym tygodniu wyniósł 11 procent. Sytuacja jest jednak podobna, kurs dotarł  w pas zniesień 50-61,8%. Dopóki jednak jest momentum wzrostowe i cena utrzymuje się powyżej 600 dolarów, należy spoglądać przychylnym okiem w kierunku północnym.

Ethereum W1

Litecoin

Nieco mniejszym wzrostem może popisać się zapomniany trochę Litecoin i choć dołożył do kapitalizacji 5% to mocniejszy atak podaży spowodował, że górny cień świecy jest tu zauważalny. Na plus dla byków można tu zapisać przełamanie spadkowej sekwencji świec W1 (poziom 160 dolarów) oraz zamknięcie tygodnia powyżej spadkowej linii trendu. Korekta pokaże jak bardzo zdeterminowani są kupujący by wypchnąć ceny jeszcze wyżej.

Litecoin W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here