Naga Markets


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 450 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Czwarty tydzień wzrostów z rzędu na największej kryptowalucie, ostatnia świeca to kolejne 7% do kapitalizacji, która przekracza już 150 mld. Bitcoin odrobił nieco ponad połowę marcowych spadków i znalazł się w bardzo silnej strefie oporu między 50% a 61,8% zniesienia. Zamknięcie tygodnia powyżej 10 tyś dolarów będzie tu bardzo silnym sygnałem kontynuacji, natomiast utrata 8650 dol. zwiększy presję na spadek.

Bitcoin W1

Ethereum

Tempa nie zwalnia również ETH, wzrost w ubiegłym tygodniu wyniósł 11 procent. Sytuacja jest jednak podobna, kurs dotarł  w pas zniesień 50-61,8%. Dopóki jednak jest momentum wzrostowe i cena utrzymuje się powyżej 600 dolarów, należy spoglądać przychylnym okiem w kierunku północnym.

Ethereum W1

Litecoin

Nieco mniejszym wzrostem może popisać się zapomniany trochę Litecoin i choć dołożył do kapitalizacji 5% to mocniejszy atak podaży spowodował, że górny cień świecy jest tu zauważalny. Na plus dla byków można tu zapisać przełamanie spadkowej sekwencji świec W1 (poziom 160 dolarów) oraz zamknięcie tygodnia powyżej spadkowej linii trendu. Korekta pokaże jak bardzo zdeterminowani są kupujący by wypchnąć ceny jeszcze wyżej.

Litecoin W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJustin Bennett Price Action: Tygodniowe spojrzenie na rynki 30 kwietnia – 4 maja
Następny artykułTwórca Litecoina: „Ostatecznie, mogę ustąpić” z fotelu lidera
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here