Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 240 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Kryptowaluta zalicza trzeci tydzień wzrostu z rzędu, w porównaniu do dwóch poprzednich nastąpiło przyspieszenie w postaci niemal 10% aprecjacji. Bitcoin dotarł do poziomu 7300 dolarów, najwyżej od 6 sierpnia i jest już bliski spadkowej linii trendu. Będzie ona prawdziwym testem popytu w najbliższych tygodniach, kurs nie powinien teraz cofać się głębiej niż 6600 usd w tym tygodniu. Oscylatory szykują się do wzrostu, na RSI warto obserwować czy dojdzie do zamknięcia tygodnia nad poziomem 55 punktów ( w czasie hossy nie schodził on poniżej 55-50 pkt.)

Ethereum

ETH tworzy konsolidację po impulsie spadkowym, trwa ona już trzy tygodnie w wąskim kanale wahań. Po ostatnim tygodniu to kupujący są bliżej przełamania impasu, świeca tygodniowa ma tu charakter pro-wzrostowy. Tworząca się formacja Shark32 powinna dać wskazówkę w którą stronę pójdzie cena i tak wybicie ponad 311 usd to szansa na dotarcie przynajmniej w okolicę 350-360 usd. Alternatywnie zanegowanie ostatnich wzrostów to prośba o kłopoty, wówczas spadek mógłby sięgnąć 230 dolarów, gdzie przebiega zewnętrzne zniesienie 127,2% ostatniej wzrostowej korekty.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Stellar

Przedłużająca się konsolidacja dobrze widoczna z interwału tygodniowego, trwa również na walorach XLM. Takie połączenie uśpienia i zniechęcenia może spowodować impuls wzrostowy, jak to zwykle w takich przypadkach potrzeba tylko pretekstu… Pokonanie tygodniowego “high” na 0,2480 mogłoby być taką iskrą, z celem obliczonym na lipcowe maksimum. Alternatywnie zamknięcie tygodnia poniżej 0.2000 zaneguje pozytywną wymowę.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBPJPY – skuteczny test konfluencji oporu?
Następny artykułSilne wyniki Unibep odwrócą trend spadkowy?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here