Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Poprzedni tydzień zakończył się dla bitcoina niewielkim 4-procentowym wzrostem, jednak jak na skalę spadków, odreagowanie było niewielkie. W końcówce tygodnia pojawili się sprzedający co na świecy tygodniowej jawi się w postaci górnego cienia. Na plus dla byków należy zaliczyć fakt, że sekwencja trzech spadkowych świec została przerwana a zamknięcie wypadło powyżej okrągłego poziomu 4 tyś dolarów. Z szerokiego punktu widzenia, jedna świeca nie zmienia ogólnego obrazu rynku, a potencjał spadków prawdopodobnie nie został wyczerpany.

Wybicie z trójkąta nadal pozostawia szansę na dotarcie do 3 tyś dolarów w ciągu najbliższych tygodni. Patrząc z perspektywy kupujących będę obserwował czy zostanie naruszony poziom 4,4 tyś; ewentualne zamknięcie powyżej zasugeruje możliwość rozbudowania korekty wzrostowej nawet w rejon 5600 USD.

XRP

Token nie zaliczy poprzedniego tygodnia do udanych, po sporym spadku dwa tygodnie temu będącym odpowiedzią na sytuację na szerokim rynku, XRP nie może się podnieść. Tygodniowa świeca to szpulka, warto zauważyć że zamknięcie wypadło poniżej oporu 0,38$ co sugeruje słabość waloru. Dopiero powrót ponad ten poziom będzie sygnałem dla byków do kupna z celem do linii trendu spadkowego, która przebiega teraz wokół 0,45$. Istnieje jednak potencjał do spadku w granicę podstawy dużej świecy wzrostowej z połowy października czyli 0,28$.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Ethereum

Słabo wygląda także sytuacja na ETH, gdzie oscylator szoruje po dnie od końca sierpnia. Poprzedni tydzień przyniósł niewielkie odreagowanie, kupującym nie udało się jednak nawet przetestować poziomu oporu od dołu 130 dolarów, czyli dołka z lipca ub. roku. Najbliższe wsparcie to okrągły poziom 100 dolarów, gdzie trwa walka już od kilkunastu sesji, jego utrata mogłaby spowodować, że cena waloru osunie się o kolejne 40-50 procent do 55-60 dolarów za token. Alternatywnie, zatrzymanie spadku i wzrostowa świeca może napędzać grę na podwójne dno a po pokonaniu poziomu 130 dolarów możemy zobaczyć wzrost do ok 170 USD.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułISM PMI znacząco powyżej oczekiwań
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – Bitcoin znalazł się w spirali śmierci?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here