Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Kurs kryptowaluty po dwóch świecach spadkowych zanotował pierwszy przebłysk wzrostów tworząc wzrostową świecę pinbar, po raz kolejny widać dłuższy dolny cień, zatem przy poziomie 10 tyś. dominuje popyt. Warto wspomnieć, że dzisiejsza sesja będzie pierwszym dniem nowej serii kontraktów na CME.

Bitcoin W1

Ethereum

ETH zakończył poprzedni tydzień mocnymi wzrostami, relatywna siła między bitcoinem powiększa się. Kurs odrobił większą część spadków i przymierza się do ataku na szczyt historyczny a płytka korekta w tym miejscu tylko wzmocni pozytywne prognozy.

Ethereum W1

Ripple

Trzecie miejsce dla Ripple jest niezagrożone, pomimo że holderzy tej kryptowaluty najmocniej doświadczyli korekty, również na skali logarytmicznej. Dodatkowo poziom 61,8% nie został utrzymany, dlatego w przypadku kontynuacji hossy kryptowalut ten walor powinien zachowywać się słabiej.

Ripple W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKoreański ZUS inwestuje 2,6 mld w giełdy kryptowalutowe
Następny artykułKolejny bank manipulował na Forex. Zapłaci $90 milionów
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here