TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Kurs kryptowaluty po dwóch świecach spadkowych zanotował pierwszy przebłysk wzrostów tworząc wzrostową świecę pinbar, po raz kolejny widać dłuższy dolny cień, zatem przy poziomie 10 tyś. dominuje popyt. Warto wspomnieć, że dzisiejsza sesja będzie pierwszym dniem nowej serii kontraktów na CME.

Bitcoin W1

Ethereum

ETH zakończył poprzedni tydzień mocnymi wzrostami, relatywna siła między bitcoinem powiększa się. Kurs odrobił większą część spadków i przymierza się do ataku na szczyt historyczny a płytka korekta w tym miejscu tylko wzmocni pozytywne prognozy.

Ethereum W1

Ripple

Trzecie miejsce dla Ripple jest niezagrożone, pomimo że holderzy tej kryptowaluty najmocniej doświadczyli korekty, również na skali logarytmicznej. Dodatkowo poziom 61,8% nie został utrzymany, dlatego w przypadku kontynuacji hossy kryptowalut ten walor powinien zachowywać się słabiej.

Ripple W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here