Naga Markets



kryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 210 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Ostatni październikowy przegląd przynosi nam cenę Bitcoina na poziomie 6400 dolarów. W tym miesiącu zmienność mocno spadła, cena jest bardzo blisko tej z otwarcia, natomiast świeca miesięczna tworzy bardzo duży górny knot i tu widziałbym potencjalne niebezpieczeństwo dla pozycji długich. Obecnie kupujący walczą także o pozostanie w kanale zwyżkującym, dla którego kolejne tygodnie będą ty bardzo istotne.

Wybicie dołem bowiem oznacza że zewnętrzna formacja harmoniczna o której wspominałem jakiś czas temu może wreszcie się uformować. Poziom docelowy (w punkcie D) 5000-5100 USD moglibyśmy wówczas zobaczyć jeszcze w tym roku. Alternatywnie pozostanie w kanale to nadzieja na powrót w obszar tego tygodniowego cienia.

Zobacz też: Kryptowaluty na weekend

Ethereum

Niewielkie wahania także na kryptowalucie ETH, która jest jakby przyklejona do 200 dolarów. Obecny tydzień rozpoczyna się dość niepokojącą informacją o tym jak jeden z programistów powiedział, że do dalszego rozwoju potrzebna jest zmiana infrastruktury sieci Infura. Powracając do wykresu, ostatnie trzy tygodnie utworzyły formację Shark32, a obecne wybicie w dół ma szanse okazać się mocniejszym impulsem. Gdyby tak się stało moglibyśmy dość szybko przejść przez zieloną strefę wsparcia. Dopóki jednak ta trzyma to byki powinny bardziej ochoczo próbować ataków zaczepnych tak by ponownie przetestować rejon 250 dolarów.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Ripple

Token XRP jako jedyny z dwójki powyższych może pochwalić się dodatnią stopą zwrotu w ostatnim tygodniu, świadczy to o sile relatywnej tego waloru. Spadek na początku tygodnia porusza już wszystkie kryptowaluty,  cena XRP dociera do wsparcia połowy ostatniej mocnej świecy wzrostowej – 0,43$, kolejna podpórka u podstawy świecy 0,40. Należy pamiętać, że sekwencja świec ciągle wskazuje na spadek, dopiero trwałe pokonanie 0,48$ pozwoli myśleć o dalszych wzrostach. Wówczas moglibyśmy się spodziewać że cena Ripple w ciągu kilku tygodni dotrze do 0,56$ a nawet 0,60. Może pomagać tutaj fakt, że ruszyła pierwsza w pełni oparta na XRP giełda kryptowalutowa, zwana XRP United.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here