Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Po dwóch tygodniach spadków przyszedł czas na odreagowanie, cena Bitcoina wzrosła w ubiegłym tygodniu co prawda tylko o 4%, jednak z technicznego punktu widzenia sekwencja świec jest pozytywna, może rozpocząć się gra na podwójne dno. Najbliższy opór to poziom 7150 dolarów a następnie linia trendu spadkowego, z drugiej strony kupujący nie powinni już oddawać pola poniżej 6 tyś dolarów, gdyż to może się skończyć pogłębieniem czerwcowych minimów.

Ethereum

Spoglądając na notowania ETH, kurs kolejny tydzień z rzędu znajduje się poniżej przełamanej strefy wsparcia, w ostatnim tygodniu nie pojawiła się jednak na tyle silna podaż aby pogłębić minima. Z technicznego punktu widzenia pojawia się zatrzymanie w postaci formacji “inside bar” blisko wsparcia zewnętrznego mierzenia Fibonacciego 127,2. Jeśli to zostanie ono pokonane, potencjalnie możemy zobaczyć test dolnego ograniczenia kanału czyli rejon 70 dolarów. Oscylator stochastyczny bardzo nisko, na poziomach nie widzianych od kwietnia br.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

XRP

Interesująco wygląda sytuacja na XRP, ponieważ kurs znalazł się w strefie wsparcia wyznaczonej przez najwyższe ceny zamknięcia w zakresie konsolidacji przed impulsem w grudniu ubiegłego roku. Pojawia się wyhamowanie ceny i zmniejszenie amplitudy wahań, stochastic zaczyna piąć się w górę z poziomów wyprzedania. Dopiero jednak trwałe wyjście nad 0.4535 pozwoli myśleć o rozbudowaniu odreagowania, alternatywnie zamknięcie tygodnia pod strefą wsparcia może doprowadzić do testu okolic 0,22 a nawet 0,150 za token.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMusk jednak nie wycofa Tesli z giełdy. Kolejny spadek cen akcji
Następny artykułKomentarz giełdowy – Kolejne rekordy na Wall Street
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here