Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

BTCUSD

Bardzo mocna świeca tygodniowa, w ciągu 7 dni kurs wzrósł z niespełna 8k$ do 9,5k$. Taki wzrost z pewnością budzi obawy co do przyszłej korekty, jednak póki co bliżej do 5-cyfrowej wartości. Przy 10k $ obecny impuls będzie równy poprzedniemu z września-października.

Bitcoin W1 TradingView

Ethereum

Tutaj również sytuacja jest jednoznaczna, mamy grę do jednej bramki. Ostatnia świeca tygodniowa jest gigantyczna i przypomina okres szaleńczych wzrostów z maja bieżącego roku. Z zagrożeń mogę dopatrzeć się tylko negatywnej formacji harmonicznej – motyla, który dobrze respektuje punkt reakcji D – 127%, nieco poniżej 500$. Możliwa korekta do około 400$.

Ethereum W1 TradingView

Litecoin

Od ostatniej analizy kryptowaluta wzrosła z 80 do 90$, punkt D w wyznaczonej przeze mnie spadkowej formacji harmonicznej nie dał spodziewanej reakcji. Ciągle jednak nie został wybity szczyt historyczny jak to miało miejsce na powyższych przykładach. Reakcja przy ATH powinna dać wskazówkę co do przyszłości.

Litecoin W1 TradingView

Dash

Ostatnia świeca tygodniowa przyniosła zamknięcie powyżej bariery 600$, z której poprzednio kurs zaliczył gwałtowną acz tylko 1-tygodniową korektę do 360$. Obecnie cena utrzymuje się powyżej oporu, zastanawiające jest jednak zmniejszanie się odległości pomiędzy kolejnymi szczytami.

Dash W1, TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: GBPCHF – Outside Bar na wsparciu
Następny artykułCo dalej z podwyżkami stóp procentowych w Australii?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here