TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 350 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Poprzedni tydzień to uspokojenie po spadkach, cena wzrosła zaledwie o 2%, zakres wahań jest jednak zbyt mały żeby nazwać je odbiciem. Pozytywna informacja to ponowne utrzymanie się powyżej zniesienia Fibonacciego 61,8%; formacja Inside Bar wyrysowana na świecach tygodniowych oznacza niezdecydowanie. Najbliższe wsparcie to okolice 7230$ a więc długoterminowa, rosnąca linia trendu.

Bitcoin W1

Ethereum

Gorzej rysuje się sytuacja drugiej kryptowaluty świata – ethereum. Poprzedni tydzień to spadek kursu, co więcej nie udało się pokonać ważnego oporu przy 580 dolarów, mimo że była taka próba, wspomniany poziom stanowił do tej pory tegoroczne denko. Najbliższe wsparcie w strefie 430-400 dolarów czyli obszar bazy przed wybiciem w listopadzie ubiegłego roku oraz linia trendu.

Ethereum W1

EOS

Notowania czołówki wyglądają dość podobnie, natomiast uwagę zwraca projekt EOS, który uplasował się tuż za Litecoinem a prześcignął Cardano i Stellar’a. Choć dziś solidarnie traci, to poprzedni tydzień odznaczył się niemal 40-procentowym wzrostem kapitalizacji, przeciwnie więc do konkurentów jest “z czego spadać”. Cena wpadła do dość szerokiego kanału między 3-5 dolarów, który zgodnie z zasadą zmiany biegunów powinien aktywować stronę kupujących. Zwraca uwagę, wysoka zielona świeca wraz z pokonanym “high” poprzedniej W1.

EOS, W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here