Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Ostatnie dni tygodnia upłynęły pod dyktando niedźwiedzi i cała świeca tygodniowa ma kolor czerwony. Od góry broni poziom 38,2% zniesienia całego ruchu spadkowego, to argument dla sprzedających zaś na plus można zaliczyć, że spadkowa świeca W1 tylko w połowie zakryła poprzednią wzrostową. Wsparcie 9000-9050$.

Bitcoin W1

Ethereum

Podobnie sytuacja wygląda na ETH, które nie oparło się przecenie, tutaj jednak świeca spadkowa W1 zakrywa poprzednią, niemniej jednak patrząc na szerszy kontekst cena wróciła ponownie z rejon korpusu świecy pinbar po czym szybko się oddaliła. Ważna strefa wsparcia: 820-772$, opór 970 i 1050$.

Ethereum W1

Litecoin

Relatywnie najlepsza sytuacja kształtuje się na Litecoinie, który zakończył ubiegły tydzień wzrostem, choć dalej jest to świeca świadcząca o niezdecydowaniu to już od poniedziałku LTC rośnie. To odbicie od dołka przybrało najmocniejszy kształt (pokonany poziom 38,2%), w razie spadku na rynku kryptowalut, tu wymiar kary powinien być najmniejszy.

Litecoin W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGPW: Udział inwestorów indywidualnych największy od 5 lat!
Następny artykułNajgorszy miesiąc algorytmów tradingowych od… 17 lat!
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here