Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Wyłamanie z trójkąta stało się faktem i zostało potwierdzone kolejną spadkową świecą W1. Poprzedni tydzień to również dynamiczny spadek, kryptowaluta straciła na wartości 30% a momentami było to 36%, jeszcze wczoraj jednego BTC można było kupić za 3500 dolarów. Przy poziomie 4 tyś dolarów kurs zareagował niewielkim podbiciem o 600 USD, po czym znowu zanurkował. Zasięg z wybicia trójkąta dla pozycji krótkich to okolica 3000 dolarów, to także ważny obszar z punktu widzenia Price Action. Cena podczas hossy w maju ub. roku najpierw się tam zatrzymała a następnie poziom ten posłużył jako wsparcie we wrześniu na zasadzie zmiany biegunowości.

Obecnie cena weszła w obszar dolnego knota z maja 2017 roku to dość szeroka 600-dolarowa strefa, dopiero zatrzymanie w postaci szpulki mogłoby dać szansę do odreagowania. Tymczasem do wspomnianego wyżej wsparcia potencjał dla spadków wynosi ok 20 procent.

Ethereum

Również ETH ucierpiał w ostatnim tygodniu, 33% spadek kapitalizacji rynkowej wymusił niejako utratę pozycji drugiej kosztem trzeciego do tej pory XRP (sytuacja taka miała już miejsce w tym roku, lecz na krótko). Po dwóch tygodniach cena dociera do dolnego ograniczenia kanału, jednak odbicie jest dość symboliczne i na horyzoncie jest już okrągła bariera 100 dolarów za jednostkę.

Ostatnio z taką wyceną mieliśmy do czynienia w maju ubiegłego roku, gdy w hossie ETH zatrzymał się na tydzień tworząc niewielką bazę. Taki przystanek może mieć rację bytu także w nadchodzących tygodniach, bowiem jak dotąd nie widać oznak odreagowania. Najbliższy opór to ok 160 dolarów.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

XRP

Token wskoczył na drugą pozycję w kapitalizacji rynkowej, jednak nie za sprawą wzrostu a raczej ograniczonego spadku. W poprzednim tygodniu doszło to do złamania dołka z października co może wywołać dalszą presję w dół, jednak z drugiej strony do rocznych minimów brakuje jeszcze ok 1/3. Obecnie cena znajduje się w paśmie wsparcia 0,34-0,37 USD, jego utrata może spowodować obsunięcie w rejon 0,25. Oscylator stochastyczny w poziomie neutralnym jednak ciągle poniżej 50 pkt, co preferuje kierunek południowy.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here