Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Podczas ostatniego tygodnia niedźwiedziom tylko na chwilę udało się sprowadzić ceny w pobliże 6100 dolarów, gdzie dość szybko pojawiła się reakcja popytowa. Dwutygodniowe minima zostały utrzymane. Jeśli uda się pokonać opór przy 6700 to cena bitcoina może podskoczyć do spadkowej linii tendencji, która w tym tygodniu przebiega przy 7300. W przeciwnym wypadku, zawahanie popytu w tym momencie może zwiększać presję na minima.

Ethereum

W przypadku ETH popyt testuje połowę spadkowej świeczki tygodniowej, zatem poziom 250 dolarów staje się punktem kierunkowym. Ewentualne zamknięcie nad powinno doprowadzić w najbliższych miesiącach do ok 360 dolarów co oznacza około 40 procentowy potencjał wzrostu. W takim scenariuszu bezwzględne jest utrzymanie minimów przy 190-200 dolarów, w przeciwnym wypadku może dojść do kontynuacji przeceny i presji na nowe minima trendu.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

XRP

Wyróżniającym się tokenem w ubiegłym tygodniu był XRP, który to po wzroście w pewnym momencie o 180% plasował się na drugim miejscu pod względem kapitalizacji. Ostatecznie zamknięcie tygodnia powiększyło wartość firmy Ripple o sto procent. W interwale tygodniowym jednak nadal należy rozpatrywać ten wzrost jako korekta w trendzie spadkowym, była ona niemal równa do tej w kwietniu. Obecnie doszło do zniesienia połowy ruchu z 0,3 do 0,8 dolara, co zwyczajowo powinno być zachętą do kupna dla inwestorów którzy przegapili wzrost. Kolejne wsparcie przy 61,8% czyli ok. 0,45$.

DASH

Z technicznego punktu widzenia, po przełamaniu linii trendu spadkowego (niebieska) sytuacja mocno się poprawiła. Od tamtej pory próby zepchnięcia ceny kończą się utworzeniem dolnego knota na interwale tygodniowym. Efektem tego jest formujący się trójkąt, który ma wymowę pro-wzrostową. Spodziewam się wzrostów przynajmniej do 270 dolarów, warto obserwować minima świec W1. Wskaźniki neutralne, pozostaje miejsce do wzrostu.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKruk: DM mBank obniża cenę docelową
Następny artykułJustin Bennett: AUD/USD reaguje na opór spadającego klinu
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here