Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Dla głównej krypowaluty poprzedni tydzień rozpoczął się od solidnego wzrostu, kolejne dni przyniosły tylko utrzymanie kilkuprocentowego dorobku. Kupujący nie poszli za ciosem i poziom 6750-6800 nadal stanowi silną zaporę, jednak został zaakcentowany nowy wyższy szczyt na świecach tygodniowych. Miejsce do dalszego trendu bocznego powoli się wyczerpuje, spadająca linia trendu może w najbliższych tygodniach spychać ceny cyfrowego złota w dół. Utrata poziomu 6150  dolarów może oznaczać próbę zmierzenia się z kolejnym wsparciem przy 5800 USD.

Zobacz też: Kryptowaluty na weekend

bitcoin w1Ripple

Token XRP w ostatnim tygodniu poradził sobie dużo lepiej od poprzednika, górny cień świecy jest dużo mniejszy co oznacza że sprzedający nie uzyskali takiej przewagi, ponadto kryptowaluta notuje dwucyfrowy wzrost (>12%). Nie doszło tu jednak do zmiany negatywnej ciągle struktury położonych niżej maksimów świec. Dopiero wybicie poziomu 0,48 mogłoby dać paliwo do wzrostu w rejon 0,55 czy nawet 0,60 USD. Dopóki cena XRP znajduje się powyżej linii trendu można założyć że trend wzrostowy będzie kontynuowany.

ripple w1Lisk

Dawno nie analizowany przeze mnie Lisk, w rankingu kapitalizacji spadł do trzeciej dziesiątki tokenów. Sytuacja nie wygląda tutaj prowzrostowo. Długi górny knot świecy tygodniowej oznacza, że wyższe chwilowo ceny zostały wykorzystane do sprzedaży LSK. Od dołu broni jedynie strefa wsparcia z sierpnia br. nieco poniżej 2,5 USD; spadek poniżej może oznaczać kłopoty dla byków. Na razie jednak żadna ze stron nie chce się bardzo wychylać, poziom zysku do ryzyka w obecnej chwili bardziej atrakcyjny dla pozycji długich.

lisk w1

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

BAT

O ponad połowę zwiększył swoją wartość Basic Attention Token tylko w ostatnim tygodniu. Również poniedziałek na tej kryptowalucie odznacza się wzrostem. Najbliższy opór już w zasięgu wzroku, widoczne odrzucenie ceny od 0,30 może spowodować realizację zysków. Linia wsparcia 0,24USD i niżej 0,2250 w połowie ostatniej świecy. Oscylatory poniżej poziomu 50, jest miejsce do dalszych zwyżek.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here