Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Na głównej kryptowalucie to odbicie od górnej linii trójkąta było w poprzednim tygodniu kontynuowane, choć przy poziomie 8000 dolarów znalazł się też popyt. Zdecydowana poprawa sytuacji miałaby miejsce w przypadku wyjścia na tygodniu powyżej 9 tys dolarów, w przeciwnym razie może czekać nas kilkunastoprocentowe osunięcie, w rejon dolnego ograniczenia trójkąta.

BTCUSD, W1

Ethereum

W przypadku tej kryptowaluty widać jak dobrze trzymany jest poziom minimów tygodniowych świec, chodzi o strefę wokół 650 dolarów. Ostatnie trzy tygodnie utworzyły tu formację – shark32, gdzie każda świeca znajduje się w zakresie poprzedniej. Dopiero wybicie nakreśli dalszy kierunek. Póki co ETH notowany jest powyżej 700 dolarów.

ETHUSD, W1

Lisk

Niewielkim wzrostem może popisać się Lisk, jednak na tle spadkowej świecy która wybiła notowania z kanału trendowego, kupujący wypadają dość słabo. Poziom 12 dolarów może okazać się przystankiem na drodze do wsparcia przy 8$. Wyjście powyżej 13 dolarów zanegowałoby tu scenariusz spadkowy.

LSKUSD, W1

Zcash

Dobry tydzień mają za sobą walory Zcash, tutaj wzrost przekroczył 35%, jednak przy cenie 400 dolarów dali o sobie znać sprzedający. Notowania dotarły w rejon górnego ograniczenia kanału oraz dość szerokiej strefy oporu. Warto obserwować dalsze poczynania popytu, ponieważ momentum jest wzrostowe.

ZCLUSD, W1


Propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu. Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKim jest prezes FED i co zapowiada jego nominacja?
Następny artykułKomentarz giełdowy – Zawieszenie broni na wojnie handlowej
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here