TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Na głównej kryptowalucie to odbicie od górnej linii trójkąta było w poprzednim tygodniu kontynuowane, choć przy poziomie 8000 dolarów znalazł się też popyt. Zdecydowana poprawa sytuacji miałaby miejsce w przypadku wyjścia na tygodniu powyżej 9 tys dolarów, w przeciwnym razie może czekać nas kilkunastoprocentowe osunięcie, w rejon dolnego ograniczenia trójkąta.

BTCUSD, W1

Ethereum

W przypadku tej kryptowaluty widać jak dobrze trzymany jest poziom minimów tygodniowych świec, chodzi o strefę wokół 650 dolarów. Ostatnie trzy tygodnie utworzyły tu formację – shark32, gdzie każda świeca znajduje się w zakresie poprzedniej. Dopiero wybicie nakreśli dalszy kierunek. Póki co ETH notowany jest powyżej 700 dolarów.

ETHUSD, W1

Lisk

Niewielkim wzrostem może popisać się Lisk, jednak na tle spadkowej świecy która wybiła notowania z kanału trendowego, kupujący wypadają dość słabo. Poziom 12 dolarów może okazać się przystankiem na drodze do wsparcia przy 8$. Wyjście powyżej 13 dolarów zanegowałoby tu scenariusz spadkowy.

LSKUSD, W1

Zcash

Dobry tydzień mają za sobą walory Zcash, tutaj wzrost przekroczył 35%, jednak przy cenie 400 dolarów dali o sobie znać sprzedający. Notowania dotarły w rejon górnego ograniczenia kanału oraz dość szerokiej strefy oporu. Warto obserwować dalsze poczynania popytu, ponieważ momentum jest wzrostowe.

ZCLUSD, W1


Propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu. Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading



Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here