TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

BTCUSD

Zmienność na tej kryptowalucie jest ogromna, po korekcie spadkowej nie ma już śladu, ubiegłotygodniowa świeca w całości pochłonęła poprzedniczkę. Próżno szukać na wykresie W1 nominalnie tak dużego korpusu. Z niewiele ponad 5800$ dolarów, bitcoin poszybował na nowe ATH powyżej 8000$. Ciekawy poziom 7365$ jako poprzedni najwyższy close.

BTCUSD TradingView

ETHUSD

Od ostatniej analizy sprzed tygodnia, również i tu nadeszły oczekiwane wzrosty, poprzedni tydzień zamknął się powyżej oporu wynikającego z linii horyzontalnej jak i linii trendu. To najwyższe zamknięcie W1 w historii, zatem ostatnia świeczka będzie stanowić punkt odniesienia. Istotny poziom 330$ dla byków.

ETHUSD TradingView

LTCUSD

Litecoin nie oparł się presji popytu, byki windują kurs do poziomów nie widzianych od września. Dostrzegam tu jednak formację harmoniczną Gartley z poziomem reakcji w pounkcie D – 80$. Najbliższe punkty wsparcia to wybity ostatnio 67$ i niżej 60$.

LTCUSD TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here