Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

W minionym tygodniu cena Bitcoina spadła o ponad 14 procent, schodząc tym samym ponownie w rejon dość szerokiego wsparcia (na wykresie zaznaczony kolorem zielonym). Na niedzielnej sesji cena dość szybko spadła po czym w całości go odrobiła, tak że świeca tygodniowa zamyka się dokładnie na zniesieniu fibo 61,8% z dolnym cieniem, co daje szanse na odreagowanie w tym tygodniu przynajmniej do 9500-10000 usd.

Bitcoin W1

Ethereum

Zdecydowanie gorzej zachował się ETH, którego wartość spadła o 1/4 podczas ostatniego tygodnia, przebijając tym samym lutowe dno. Sprzedających zatrzymał okrągły poziom 500 dolarów oraz baza utworzona po wybiciu z trójkąta w listopadzie ubiegłego roku. Potencjał do wzrostu oceniam na niższy niż w przypadku Bitcoina, eth jest bowiem relatywnie słabszy.

Ethereum W1

Ripple

Przy spadkowym rynku, również i 20-procentowa przecena na Ripple nie może dziwić, tym bardziej przy utrzymującej się relatywnej słabości względem Bitcoina. Tutaj również mamy do czynienia z przebiciem ostatniego dołka, co nie jest oznaką pozytywną, jednak ciekawi reakcja popytu na dołku. Patrząc szerzej, układ spadkowy wpisuje się w klin, tak że odbicie w rejon 0,80 nie byłoby niczym dziwnym. Z drugiej strony wciąż pozostaje możliwy scenariusz testu długoterminowej bazy 0,4-0,5$.

Ripple W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGPW: Zapowiedź debiutu spółki SESCOM
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – Bitcoin zyskuje $1000 dzięki listowi G20!
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here