Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Sytuacja techniczna na BTC jest mało dynamiczna, ostatni tydzień na niewielkim plusie 1,73%. Jedyny zachowany schemat to coraz wyżej położony punkt “low” świec tygodniowych. Należy jednak zwrócić uwagę, że akcja cenowa ciągle dzieje się w zakresie dużej świecy z długim górnym cieniem, co wskazuje na niezdecydowanie graczy w jaki sposób właściwie wycenić tą klasę aktywów. Spada dominacja Bitcoina, przed tygodniem licznik wskazywał 51,6% teraz jest to już 50,8%. Najbliższy opór dla ceny to linia trendu spadkowego oraz ekspansja 100% przy 4400 USD. Najbliższe wsparcie to ubiegłotygodniowe minimum 3770 dol, jego naruszenie to prawdopodobny spadek do 3500 a docelowo do 3 tyś dolarów.

bitcoin, w1

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash poradził sobie lepiej od swojego większego poprzednika. W ostatnim tygodniu token urósł o ponad 17%, wzrost widać w relacji do USD jak i do BTC. Pozytywnym jest fakt, że zaczął się ruch na świecach tygodniowych, który może zakończyć marazm. Kurs oddala się coraz bardziej od strefy wsparcia zbudowanej wokół psychologicznego poziomu 100 dolarów. Początek tygodnia wpisuje się w pozytywny obraz sytuacji i BCH wychodzi na tegoroczne maksima. Gdyby grudniowe przebudzenie potraktować jako impuls a następujący spadek jako korekta to teraz moglibyśmy oczekiwać fali III lub C, czyli dość dynamicznego wyjścia w górę. Wiązałoby się to z przebiciem oporu 235 dol. i ruchem do ok 360-400 dolarów w następnych miesiącach.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

bitcoin cash, w1

Binance

Ten token bardzo często gościł w moich przeglądach, szturmem wdarł się do pierwszej dziesiątki. Ostatni tydzień również był wzrostowy choć nie tak imponujący jak wcześniejszy gdy zyskał blisko 1/3. Sekwencja sześciu wzrostowych tygodni wygląda bardzo okazale na tle innych walorów. Kurs jednak dotarł już do ważnego oporu ostatniej wzrostowej korekty overbalance i może reagować w kolejnych tygodniach podażowo na poziom 17 dolarów. Wsparcie na 14.20 dol. powyżej byki mogą czuć się bezpieczne, dynamiczne wsparcie na linii trendu.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/PLN traci – kurs dolara boi się mniejszej ilości podwyżek stóp?
Następny artykułBank zamroził środki firmie wydobywającej Bitcoiny. Sąd staje po stronie poszkodowanego!
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here