Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Poprzedni tydzień dla tej kryptowaluty jak i dla całego rynku nie był szczególnie udany, w ciągu 7 dni Bitcoin spadł o marginalne 0,6%. Ważniejszy jednak był kształt świecy tygodniowej i jej umiejscowienie. Przede wszystkim, BTC cały czas utrzymuje się powyżej bariery 3500 dolarów, kupujący obronili połowę świecy tworząc dodatkowo dolny cień. Dziś kurs BTC od razu atakuje maksima, czym potwierdza pozytywny układ świec. Po pokonaniu wewnętrznej linii trendu, Bitcoin ma szanse na kontynuację zwyżki do ok 4400 USD. Taki scenariusz miałby rację bytu gdyby powtórzyła się sytuacja z grudnia ub. roku kiedy to odreagowanie dało 1k USD na każdej jednostce. W średnim terminie cena nie powinna już schodzić poniżej 3500 USD w cenach zamknięcia.

bitcoin, weekly

EOS

Kryptowaluta urosła w ubiegłym tygodniu nieco 1 procent, jednak dobra passa trwa tu już od 5 tygodni. Kurs małymi kroczkami wspina się coraz wyżej, a dodatkowo przebiciu uległa linia trendu spadkowego pociągnięta od lipca 2018. Byki mają tu więc szanse a ruch nie został jeszcze wyczerpany. Po ostatnich problemach z przejściem na własny mainnet, sytuacja się unormowała i EOS ma szanse powędrować do 4 dolarów a następnie do ok 5 USD. Pełny sukces byków po przekroczeniu 50 pkt na stochasticu.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

EOS, weekly

Litecoin

Najlepiej wygląda Litecoin, który ugruntował swoją 5. pozycję pod względem kapitalizacji. Dwa tygodnie temu mieliśmy na kursie mocną zwyżkę, która wyprzedziła niejako tę na pozostałych tokenach. Kurs odpoczywał tu przez ostatnie dni i teraz ponownie melduje się przy poziomie 50 USD. Tutaj jednak potencjał dla korekcyjnej trójki został już po części wyczerpany, poziom 1:1 został zaksięgowany i raczej spodziewałbym się chwilowego odpadnięcia do przełamanej linii trendu. Tym bardziej, że oscylator stochastyczny wchodzi powoli w strefę wykupienia. Wszerszej perspektywie niewykluczone jest “strzelenie” kolejnego poziomu przy 60 USD. Poziomy wsparcia to kolejno 40 i 33 USD.

Litecoin, weekly

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here