TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest 270 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Poprzedni tydzień pociągnął za sobą spadek rzędu 5%, mimo wyhamowania a nawet niewielkiego odbicia w środku tygodnia, na wykresie powstała kolejna świeca spadkowa. Najbliższe wsparcie to 6 tyś dolarów czyli dołek 2018, jego pokonanie może spowodować spadek w rejon 4,5 tyś do punktu D, zewnętrznej formacji harmonicznej. Znacząca poprawa po wzroście nad 7800 dol.

Bitcoin, W1

Lisk

Na wykresie Liska, w ubiegłym tygodniu doszło do przebicia ważnej linii wsparcia, chodzi o marcowy dołek na 6,6 dol. Mimo że spadek nie był już tak duży jak na początku miesiąca, to kolejne 10 procent odjęte od kapitalizacji nie wygląda zachęcająco. Następne istotne wsparcie w rejonie 4 dolarów, to dołki z października 2017 roku. Mocniejsza poprawa po wyjściu trwale nad 10 dol.

LSK, W1

Monero

Również na tej kryptowalucie spadek w ostatnim tygodniu jest dwucyfrowy, natomiast zauważalny jest tu dolny knot świecy, na który składa się środowe odbicie. Na plus dla kupujących należy zaliczyć utrzymanie wzrostu od granicy 100 dolarów. Nieco niżej, bo na 86 dol. widziałbym jednak punkt reakcji D dla formacji harmonicznej “Butterefly”, to także dołek świecy popytowej rozpoczynający rajd w listopadzie ubiegłego roku. W związku z tym potencjał do spadku w średnim terminie może nie być tu jeszcze w pełni wykorzystany.

XMR, W1Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here