TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 350 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Główna kryptowaluta może zaliczyć poprzedni tydzień do udanych, z perspektywy tygodniowej kupujący za sprawą czwartkowego impulsu w górę przypuścili atak na spadkową linię trendu pociągniętą od historycznego szczytu.

Aby odtrąbić sukces byków potrzeba wyjścia powyżej 8500 dolarów czyli wierzchołka ostatniej tygodniowej świecy spadkowej. Należy też zwrócić uwagę, że cała akcja cenowa już od kilku tygodni rozgrywa się w zakresie świecy pinbar (wykres poniżej).

BTCUSD W1 TradingView

Ethereum

W przypadku tej kryptowaluty sytuacja wygląda nieco lepiej, byki uciekły spod ogromnej niedźwiedziej łapy (obszar poniżej 400 dolarów), a ostatni wzrost spowodował wyjście powyżej szczytu ostatniej spadkowej świecy. Co ciekawe, wzrost był na tyle silny, że nie pozostawił po sobie górnego cienia i przypomina trój-świecową formację gwiazdy porannej.

ETHUSD W1

Ripple

Pomimo blisko 40-procentowego wzrostu w ostatnim tygodniu, przestrzeń do ubiegłorocznego szczytu wciąż jest ogromna. Kupujący są jednak zamknięci w klinie, którego górne ograniczenie jest właśnie testowane, poziom 0,80$ niezbędny do dalszej aprecjacji.

XMRUSD W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here