TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

Na tej kryptowalucie poprzedni tydzień zakończył się spadkami i cały dorobek od nowego roku został utracony, a cena z powrotem z blisko 17 tysięcy spadła do niecałych 14 tyś. Kurs wciąż nie może się podnieść po przecenie z połowy grudnia, dopiero stałe wyjście powyżej wspomnianych 17k$ da paliwo do ataku na szczyt. Do obrony pozostaje poziom 12 800 czyli dołek poprzedniej świeczki W1.

Bitcoin W1

Ethereum

Wśród najlepszej “piątki” pod względem kapitalizacji to właśnie Ethereum jako jedyny zanotował wzrost w ujęciu tygodniowym. Bezapelacyjnie kupujący trzymają się bardzo dobrze a w zasięgu pozostaje psychologiczny poziom 1500$. Do obrony poziom największej korekty czyli nieco poniżej 1100$.

Ethereum W1

Ripple

Kryptowaluta przedarła się na drugie miejsce niczym Robert Lewandowski w szyki obrońców, jednak ostatnio obserwujemy schłodzenie nastrojów,  korekta przypomina formację objęcia bessy podobnie jak w przypadku Bitcoina w połowie grudnia. Tymczasem jednak ruch w dół zniósł już połowę impulsu wzrostowego, dlatego spodziewam się wzrostu przynajmniej do 2$.

Ripple W1


Jeśli tu dotarłeś, propozycję kryptowalut do tygodniowych przeglądów możesz wpisywać w komentarzu.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here