Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 220 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Poprzedni tydzień na bitcoinie zakończył się 6 procentowym spadkiem, niemniej jednak z punktu widzenia interwału W1 nie zmienia to sytuacji technicznej. Ponownie w roli wsparcia wystąpił poziom 6100 dolarów, który od lipca już kilkukrotnie zadziałał. W głównej mierze większość spadku wykonała się w ubiegły czwartek, natomiast dziś aktywność popytu na sesji powoduje wyjście do nowych tygodniowych szczytów. Taki układ w połączeniu z bliskością dołka oraz początkiem tygodnia powoduje, że w lepszej pozycji są kupujący. Wciąż jednak niezbędne jest pokonanie pasa Fibo – 50-61,8% czyli okolic 6900 dolarów, wówczas na celowniku może być poziom 7300 i wyżej 8200 USD.

Zobacz też: Kryptowaluty na weekend

btcusd W1

Ethereum

Nieco gorzej analiza techniczna wygląda na walorach ETH, z punktu widzenia tygodniowego sekwencja spadkowa została podtrzymana a dzisiejszy wyskok spotkał się z dość szybką kontrą ze strony podaży. Kurs jest bliski wyjścia górą z kanału spadkowego, końcówka października powinna być kluczowa dla dalszych notowań. Obecnie ethereum dotarł do strefy wsparcia wyznaczonej na podstawie knota świecy z ekstremum, jednak dopiero pokonanie bariery 250 dolarów będzie ‘triggerem’ dla większych wzrostów. Target dla longów oceniam na 400 dolarów.

ethereum W1

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Monero

Kolejna ciekawa kryptowaluta która notuje dziś znaczący ruch na tle świeczek tygodniowych to XMR. Dość ciekawy jest tu dla byków okrągły poziom 100 dolarów, także w kontekście formowania prawego ramienia RGRa. Zamknięcie tygodnia nad poziomem 120 USD byłoby czytelnym sygnałem do kontynuowania zwyżki zaczętej już tak naprawdę przed dwoma miesiącami. Oscylatory zarówno stochastic jak i RSI od połowy sierpnia poruszają się w tendencji wzrostowej. Kolejny istotny opór przy 160 dolarów co daje około 30-procentowy potencjał.

monero W1


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZłoto z potencjałem do spadków
Następny artykułGoldman Sachs tnie rekomendację dla akcji Netflixa. Rynek czeka na wyniki
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here