Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Kryptowaluta w ostatnim tygodniu zanotowała wzrost wartości o niespełna 3% i ma za sobą passę trzech wzrostowych świec W1. Dynamika podejścia pozostawia jednak wiele do życzenia, handel cały czas zawiera się w świecy z widocznym górnym knotem. Z technicznego punktu widzenia pozytywna informacja jaka płynie z wykresu to powrót do klina, zatem można oczekiwać ruchu w rejon górnego ograniczenia. Dodatkowo oscylator stochastyczny rośnie powyżej 50 punktów, do strefy wykpienia jest jeszcze sporo miejsca. Dopóki BTC jest kwotowany powyżej 3600 USD można oczekiwać dalszej powolnej wspinaczki, a dopiero trwalsze wyjście nad 4400 USD pozwoli na rozwinięcie ruchu w górę.

bitcoin, w1

TRON

W przypadku obecnie 10. kryptowaluty TRON możemy być świadkami kształtowania prawego ramienia odwróconej formacji głowy z ramionami. Co więcej, przypomina ono swoim wyglądem prowzrostowy układ flagi. Ostatnia świeca tygodniowa to widoczne niezdecydowanie o czym świadczą knoty po obu stronach. Pewną wskazówką może być niewielki 1,5% wzrost kursu. Cena może poruszać się dalej w kanale dopóki nie nastąpi wybicie, które nada kierunek na kolejne tygodnie. Należy zauważyć że cena podobnie jak i w przypadku BTC porusza się od kilku tygodni w zakresie silnej świecy z górnym cieniem, poziomy graniczne dla TRX to od dołu: 0,021 a od góry: 0,0357.

tron, w1

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Stellar

Oczko wyżej na kryptowalutowej mapie jest Stellar, który powraca do łask inwestorów i poprzedni tydzień kończy mocnym akcentem z blisko 15% wzrostem. Kurs powraca powyżej grudniowego dołka 0,092 i dodatkowo wychodzi górą z klina. Taki pozytywny układ zapewne nie został niezauważony przez większych graczy, z tego interwału (W1) potencjał do wzrostu wynosi ok 40% – 0,14 USD. W dłuższej perspektywie możemy zobaczyć nawet rajd w okolicę 0,18 USD, który to trzykrotnie w ubiegłym roku sprawdził się jako wsparcie. Najbliższe wsparcie to połowa poprzedniej świecy W1, zaś zejście poniżej 0,08 zaneguje pozytywne sygnały.

stellar, w1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJuż 1000 inwestorów korzysta z programu ORLEN w Portfelu. Do współpracy dołącza DM BOŚ
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/USD, USD/CAD, GBP/CHF
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here