Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

Kryptowaluta zanotowała wzrost w ubiegłym tygodniu o niespełna 7% i po prawie miesiącu trendu bocznego mamy zauważalny wzrost. Co więcej mamy zmianę negatywnej sekwencji coraz niżej położonych szczytów na świecach W1. Ostatnim razem po takim wydarzeniu paliwa kupującym “starczyło” zaledwie na 2 tygodnie. Jak będzie tym razem? Obraz sytuacji może być teraz bardziej łaskawy dla “holderów” ponieważ mamy już ugruntowane dno z punktu widzenia analizy technicznej. Niemniej jednak to dopiero pierwsza jaskółka w obliczu kryptowalutowej zimy. Najbliższy opór około 3900 USD, natomiast utrata wsparcia ostatniej W1 czyli 3300 dol. może spowodować spadek w rejon nawet 2800 USD.

bitcoin weekly

Ethereum

W przypadku tej kryptowaluty sytuacja z punktu widzenia analizy technicznej wygląda podobnie. Wzrost był jednak procentowo ponad 2x większy od poprzednika. Prawdziwa poprawa z punktu widzenia tak dużego horyzontu dopiero po dynamicznym przebiciu strefy oporu (czerwona). Tymczasem droga do poziomu 160 USD za jednostkę wydaje się być otwarta. Co ciekawe, oscylator stochastyczny zdążył już wejść w strefę powyżej 20 punktów i jest wyżej niż na BTC. Wszelkie ruchy pomiędzy tymi kryptowalutami warto obserwować na wykresie ETHBTC.

ethereum weekly

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Binance Coin

Zdecydowanie lepiej wygląda tygodniowy wykres Binance Coin (BNB), gdzie powstała okazała świeca W1 na 35%. Kurs wybił się ponad linię trendu spadkowego pociągniętą po wierzchołkach z czerwca i października ubiegłego roku. Ten tydzień rozpoczął się dla byków pomyślnie i za jeden token przyjdzie nam zapłacić niema 10 dolarów. Dopóki kurs pozostaje ponad strefą wsparcia (zielona), kurs może zyskiwać do następnego poziomu fibo ~11 dol i dalej 12,7$. Zawrotka w tym momencie może sugerować chęć realizacji zysków do ok 7 USD.

binance coin weekly

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBank Hiszpanii: Bitcoin nie zastąpi tradycyjnego pieniądza
Następny artykułKorea Pd.: Kryptowaluty miały zapewnić lepszy byt. Stracili oszczędności życia
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here