Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 230 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

Bitcoin

W całym wrześniu spadek na bitcoinie sięgnął 6 procent, a wysokość miesięcznej świecy to 17%. Poprzedni tydzień jawi się jako zatrzymanie budowanego podejścia, poziom 6800 dolarów urasta teraz do roli istotnego oporu. To zahamowanie nie musi jednak oznaczać końca wzrostu, powstały “inside bar” informuje dopiero o niezdecydowaniu na rynku. Patrząc jednak szerzej, przed nami może być fala spadkowa, prowadząca do uformowania zewnętrznej formacji harmoniczej – motyla.

Triggera do spadku należy poszukiwać w nadchodzącym tygodniu z potencjalnym celem 5500 dolarów. Powrót nad 6800 to negacja scenariusza spadkowego i szansa na sforsowanie 7k USD – czyli linii trendu.

Ethereum

Dla ETH był to piąty miesiąc spadku z rzędu, przecena tylko we wrześniu sięgnęła 18 procent, jednak na plus dla byków należy zapisać utworzenie dolnego cienia. Z technicznego punktu widzenia, przed nami ważny opór wynikający z połowy ostatniej świecy spadkowej oraz bliskości linii trendu spadkowego. Złamanie oporu na 250 dolarów może rozszerzyć ruch nawet do 400USD co daje ponad 50-procentowy potencjał. Z kolei utrata 200 USD może sprowadzić na kupujących kłopoty.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Ripple

Pod prąd wydaje się iść token XRP, który jako jedyny z wielkiej piątki zanotował wzrost. W samym tylko wrześniu kupujący wywindowali cenę o astronomiczne 70 procent. Co więcej ostatni tydzień to utrzymanie tego dorobku i test linii trendu od góry. Wsparcie nad 0,40 zostało obronione, tworzy to pozytywny sentyment na kolejne tygodnie, jednak do całkowitego sukcesu potrzeba pokonania bariery 0,80 dol. Wskźnik RSI wychodzi ponad 50 pkt po raz pierwszy od kwietnia br., natomiast stochastic już się rozpędza, wciąż pozostaje jeszcze miejsce na wzrost.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here