Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart niespełna 150 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cyklicznie jak co poniedziałek przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach “weekly” (W1).

Bitcoin

To był kolejny wzrostowy tydzień dla głównej kryptowaluty, wzrost sięgnął ponad 3 procent a w całym miesiącu było to 8%. To drugi z rzędu miesiąc na zielono, można więc mówić już o tendencji wzrostowej lub jak kto woli odwilży na rynku. Dynamika pozostawia jednak wiele do życzenia, Bitcoin doczołgał się do linii trendu spadkowego pociągniętej przez wierzchołki z kwietnia i lipca ubiegłego roku. Trzeci punkt styczny wypada właśnie w rejonie 4100 dolarów co może sugerować zatrzymanie.

Czy zobaczymy zadyszkę w szeregach byków? Na razie trudno mówić o zadyszce, kurs pozostaje w rejonie knota lutowej świeczki. Stop loss dla długich pozycji może powędrować do 3840 usd, natomiast poziom 1:1 wypada nadal przy 4443 usd.

bitcoin w1

Binance

Popyt ciągle jest mocny na walorach BNB, token zasilający giełdę Binance zalicza ósmy tydzień z rzędu na plus. Dwa tygodnie temu doszło tu do wybicia korekty overbalance (weekly) przy ~16,55 usd i od tamtej pory kurs rośnie. To był także najbliższy poziom wsparcia w ubiegłym tygodniu, knot pokazuje że sprzedający zostali złapani w pułapkę a kupujący nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Najbliższy opór to okolice 20,5 usd co oznacza mimo wszystko dość skromny potencjał do wzrostu. Patrząc jednak jak duży jest to token taki wzrost oznaczałby wyprzedzenie szóstego jak do tej pory Bitcoin Casha. Oscylator w strefie wykupienia, nie daje jednak bezpośrednio sygnału do odwrotu… a takim mogłaby być pierwsza odwrotna świeca W1.

binance

DASH

Ciekawym tematem na kolejne tygodnie może być drożejący DASH, za jeden token przyjdzie nam dziś zapłacić ponad 100 dolarów… to najwyżej od listopada ubiegłego roku. Kupujący rozprawili się ostatnio w dość jasny i zdecydowany sposób z trendem bocznym a konkretnie z jego górnym ograniczeniem który umownie znajduje się od 95 do 105 dolarów. Spodziewam się retestu wybitej strefy w tym okrągłej setki po czym próbę kontynuacji ruchu na północ do ok 140 dolarów. Mimo że nie jest to mocno ruchliwy token do 20% w ubiegłym tygodniu może robić wrażenie wszak to dużo więcej niż na BTC. Altcoiny mogą tu zyskiwać na przełomie kolejnych tygodni.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here