Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 220mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Wśród najpopularniejszych kryptowalut próżno szukać dziś rosnących walorów, ethereum również nie może zaliczyć ostatnich sesji do udanych. Wczoraj doszło tu do najniższego zamknięcia dnia od 1 kwietnia czyli poprawione zostały tegoroczne minima, może to spowodować uruchomienie zleceń obronnych stop-loss i dalszą przecenę.

Najbliższe wsparcie to zewnętrzne zniesienie 161,8% ostatniej korekty czyli poziom 337 dolarów, niżej już tylko dolne ograniczenie kanału spadkowego (czerwony). Zawahanie sprzedających w tym momencie może doprowadzić do kontry w górę, z uwagi na duże wyprzedanie rynku.

ETH, D1

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

EOS

Spoglądając na wykres dzienny ostatnie dwa dni to solidna przecena, która sprowadziła kurs tego tokena o blisko 20% do 5,5 dolara. Popyt od początku sierpnia nie wykazywał chęci do obrony wsparcia w rejonie 7 dolarów, lecz sytuacja w porównaniu do powyższego ethereum jest nieco lepsza, ponieważ kurs nie pokonał jeszcze rocznych minimów.

Zasięg spadków prawdopodobnie jeszcze się nie wyczerpał, dlatego po korekcie do przełamanego wsparcia można spodziewać się kolejnej fali osłabienia EOS do około 4 dolarów (dołek 2018), na taki poziom wskazuje również długość ostatniej korekty wzrostowej odmierzona od wybicia.

EOS, D1


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here