Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 220mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Wśród najpopularniejszych kryptowalut próżno szukać dziś rosnących walorów, ethereum również nie może zaliczyć ostatnich sesji do udanych. Wczoraj doszło tu do najniższego zamknięcia dnia od 1 kwietnia czyli poprawione zostały tegoroczne minima, może to spowodować uruchomienie zleceń obronnych stop-loss i dalszą przecenę.

Najbliższe wsparcie to zewnętrzne zniesienie 161,8% ostatniej korekty czyli poziom 337 dolarów, niżej już tylko dolne ograniczenie kanału spadkowego (czerwony). Zawahanie sprzedających w tym momencie może doprowadzić do kontry w górę, z uwagi na duże wyprzedanie rynku.

ETH, D1

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

EOS

Spoglądając na wykres dzienny ostatnie dwa dni to solidna przecena, która sprowadziła kurs tego tokena o blisko 20% do 5,5 dolara. Popyt od początku sierpnia nie wykazywał chęci do obrony wsparcia w rejonie 7 dolarów, lecz sytuacja w porównaniu do powyższego ethereum jest nieco lepsza, ponieważ kurs nie pokonał jeszcze rocznych minimów.

Zasięg spadków prawdopodobnie jeszcze się nie wyczerpał, dlatego po korekcie do przełamanego wsparcia można spodziewać się kolejnej fali osłabienia EOS do około 4 dolarów (dołek 2018), na taki poziom wskazuje również długość ostatniej korekty wzrostowej odmierzona od wybicia.

EOS, D1


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEskalacja konfliktu na linii USA-Rosja. Nowe sankcje, rubel mocno w dół
Następny artykułTurbo inwestycje w CD Projekt – Bartosz Sańpruch podczas 120. TJS
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here