Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 180 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Stellar

Kryptowaluta nie ma ostatnio dobrej passy, kwiecień zakończył się tutaj spadkiem a w maju XLM traci już 13 procent. Patrząc na wykres, technicznie kurs dwa dni temu przełamał ważną linię trendu wzrostowego a wczoraj potwierdził zamykając się niżej. Mimo że kurs jest już dość nisko to ciągle potencjał spadku nie został wyczerpany. Domniemana głowa z ramionami może tu “straszyć” rynek w kolejnych tygodniach, natomiast w krótszej perspektywie spodziewam się testu wspomnianej linii trendu od dołu czyli okolic 0,105 usd. Najbliższe wsparcie to okolica 0,082 oraz dołek z lutego (0,072 usd).

stellar, d1

Bitcoin

Kurs cyfrowego złota porusza się w dwóch kanałach wzrostowych, jeden mniejszy a drugi większy, dlatego z określeniem trendu nie powinno być tutaj problemu. Dopóki ta tendencja jest kontynuowana trudno jest na siłę prognozować spadki. Ponadto BTC wybił się w górę ze strefy oporu rozciągniętej pomiędzy 5900 a 6100 dolarów i teraz będzie pełnić ona rolę wsparcia dla kursu. Tymczasem najbliższe opory to 6450 usd oraz 6800 usd, z kolei spoglądając w dół najbliższe wsparcie istotne wsparcie to okrągły poziom 6 tyś dolarów czyli górne ograniczenie szerszego kanału.

bitcoin

Binance

Kurs BNB radzi sobie nadal całkiem nieźle mimo, że maj stoi tu pod znakiem spadku to widać tu nadal relatywną siłę w stosunku do altcoinów. Obecnie obserwujemy test ostatniego potwierdzonego szczytu czyli rejon okrągłych 20 dolarów za jednostkę. Wczoraj walor odbił od wsparcia a dziś ponownie podchodzi w tę okolicę co można traktować jako markowanie ceny. Po stronie niedźwiedzi przemawiać może podwójny szczyt oraz złamanie dołka przy 21 dol., gra więc toczy się o wysoką stawkę… przełamanie strefy wsparcia może spowodować rozbudowanie korekty przynajmniej do 17 dol. Natomiast obrona wsparcia w długoterminowym trendzie da nadzieje na powrót do wzrostu co charakteryzować się będzie wyższymi poziomami, mowa tu o pokonaniu oporu na 26 USD.

binance, BNB

 


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJak budować biznes w Estonii? Wyjątkowa konferencja w Warszawie
Następny artykułBitcoin nie rozwiązuje problemu zadłużenia, twierdzi Criag Wright
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here